Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 3.8.2017 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 03.08.2017, 00:00 | 03.08.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 3.8.2017 podle horoskopu.

Beran 

Srpen je měsícem příležitostí ve všech oblastech. Možná vám dnešek přinese nabídku zajímavé investice. Zkuste se nad ní zamyslet, ale vše si důkladně prověřte. Kamenem úrazu by mohla být i osoba, která stojí o to, aby mohla jít do celé věci s vámi.


Býk
V práci zažíváte občas krušné chvilky. O moc lepší to teď není ani doma. Členové vaší rodiny zkouší, kolik snesete. Máte dnes co dělat, abyste jim od plic něco neřekli. Počítejte do desíti a vzpomeňte si, že ani oni to s vámi často nemají lehké.


Blíženci
Na nedostatek energie si nemůžete stěžovat, fyzická síla vám také neschází. Kvadratura Merkura ale působí na duševní stránku. Cítíte se občas dost nejistí. Některé momenty, kdy je třeba udělat rozhodnutí, vás poměrně hodně psychicky vyčerpávají.

 

Rak
Vaše vztahy s blízkými lidmi budou tento měsíc tak trochu jako na houpačce. Cítíte to i dnes. Ještě včera jste byli v pohodě, dnes se objevují zádrhele ve vzájemné komunikaci. Vaše laskavá povaha si s tím ale bez problémů poradí, neumíte se zlobit.

 

SRPNOVÝ TAROT!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Lev
Momentálně je velmi vysoká pravděpodobnost důležitých kontaktů s vlivnými osobami. Srpen může výrazně posunout vaši kariéru tím správným směrem. Lvi, pohybující se v umělecké oblasti, potkají pravděpodobně zajímavé mecenáše. Je čas pro váš úspěch!


Panna
Planetární konstelace vám přinášejí dobrou intuici, výmluvnost i skvělý odhad. Využijte toho a posuňte věci kupředu v těch oblastech, ve kterých se už dlouho nic nedělo. Můžete dokonce najít zcela nové cesty, o kterých jste zatím vůbec nepřemýšleli.

 

Váhy
Rádi byste v práci vykročili novým směrem nebo si vylepšili postavení ve stávajícím zaměstnání. Nedokážete se ale rozhodnout, jak to provést a zda se vám teď do toho vůbec chce. Spíše jen tak přežíváte a těšíte se na konec pracovní doby. Jako i dnes.

 

Štír
V srpnu máte na výběr. Můžete se rozhodnout pro práci, bude se vám dařit. Očekávejte však stres a shon. Upřednostnit před kariérním postupem můžete ale i své nejbližší. V tom případě vás čeká pohoda a zázemí. Cítíte to už dnes. Jaká bude vaše volba?

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Cítíte obrovskou vitalitu. Lidé okolo vás nemohou pochopit, kde se ve vás bere. Pořád máte chuť něco dělat, chvíli neposedíte. Co kdybyste věnovali přebytek energie třeba na to, abyste si doma konečně uklidili? Nebo pomohli někomu, kdo to potřebuje?

 

Kozoroh
Venuše a Jupiter se netváří zrovna moc přátelsky vůči vašim financím a tak bude lepší, pokud omezíte výdaje jen na ty nejnutnější. Současné postavení těchto planet totiž podporuje spíše ztráty, než přírůstky. Nebude to zrovna lehké období, Kozorozi.

 

Vodnář
Jste pilní a v práci si vás všichni chválí. I doma rádi přiložíte ruku k dílu. Vlastně neumíte pořádně odpočívat. Mars a Slunce varují před přepínáním sil. To platí nejenom v tomto měsíci. Nadměrné pracovní vypětí vede řadě zdravotních problémů.

 

Ryby
V lásce se vám daří a dařit bude. Kamenem úrazu je komunikace. Kromě blízkých lidí nenajdete společnou řeč skoro s nikým. Drhnout to bude i v práci a při různých zkouškách. Budete také špatně snášet kritiku. Co se dá dělat, musíte to vydržet, Rybky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře