Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 10.8.2017 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 10.08.2017, 00:00 | 10.08.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 10.8.2017 podle horoskopu.

Beran 

Působíte nyní na opačné pohlaví doslova jako lákadlo. Nemůžete si nevšimnout pohledů, které se vás upírají na každém kroku. Pokud chcete flirt, máte spoustu možností. Pokud chcete hezký vztah, musíte pořádně vybírat. Jinak byste se mohli spálit.

 

Býk
Upevněte si vztahy s nejbližšími. Hlavně, pokud jste se v poslední době častěji hádali. Buďte ten, kdo přijde se smířlivou rétorikou. Rodinná pohoda je přece důležitá. Kde jinde byste měli čerpat energii, než ze zázemí, kde panují láskyplné vztahy?


Blíženci
Jestliže v práci to není momentálně nejrůžovější, ve vztahu vám to klape. Máte na své straně Jupitera, nositele radosti a štěstí. Můžete si tak užívat jeho přízně, která vám zaručuje skvělé zážitky. Ty vyváží i komplikace v jiných oblastech života.


Rak
Udělejte si inventuru ve svých účtech a záznamech. Je to nutné, máte v nich poslední dobou trošku chaos. Určitě vás výsledek mile překvapí. I tak si promyslete, jestli nemáte zbytečné výdaje a jestli neexistuje něco, kam proudí vaše peníze zbytečně.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to nyní!

 

Lev
Někdo vám nabídne seznámení s významnou osobou ve vašem oboru. Berte to jako příležitost k tomu, aby se vaše kariéra ubírala správným směrem. Snažte se zapůsobit hlavně tím, co dokážete. Sice jste oslnivá osobnost, ale to není teď to nejdůležitější.

 

Panna
Dnes je den, kdy vám hvězdy nabízejí fantastickou možnost potkat vysněný protějšek. Planetární energie vás naplní tou správnou intuicí, která vám při seznamování umožní tzv. trefu do černého. Mějte dnes oči i srdce otevřené veškerým příležitostem.


Váhy
Tak co s tou prací, milé Váhy? Nevíte, jestli zůstat nebo jít o dům dál. Zaobíráte se touto myšlenkou už od počátku měsíce a ještě jste neudělali žádné rozhodnutí. Máte dvě možnosti. Vydržet do září, kdy se situace uklidní anebo udělat radikální řez.


Štír
Venuše se dostává do sextilu s Merkurem. To vám dává příležitost ke startu k úspěšným finančním příležitostem. Mohly by přijít zejména ve spojení se zahraničím. Ve vlastním zájmu buďte teď velmi zvídaví a hledejte, kde jsou pro vás nejlepší šance.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!


Střelec
Je těžké s vámi teď držet krok. Ostatní byste svým elánem uštvali. Jestli nevíte, co s přebytkem energie, zkuste ho zaměřit na věci, které se u vás doma už dlouho nehnuly. Například ukliďte sklep nebo půdu. A neříkejte, že zrovna tohle se vám nechce.

 

Kozoroh
Nutnost muset od začátku měsíce počítat finance se vám moc nelíbí. Ale nedá se nic dělat. Vaše finance jsou teď na poněkud rozhoupané půdě a mohlo by dojít k nečekaným zvratům. Raději šetřit, než zjistit, že se vám jich nedostává na důležité věci.

 

Vodnář
Planety si kontrolují, jestli berete vážně jejich pokyn k tomu, abyste se více šetřili. Pokud to neděláte, můžete očekávat únavu a migrény. A to je jen drobné varování. Dávejte si na své zdraví pozor, hlavně v letních vedrech. Je to opravdu důležité.


Ryby
Důležití jsou pro vás v tomto období kamarádi, se kterými sdílíte zájmy a koníčky. Dovedete se vzájemně podpořit a je vám spolu velmi dobře. Přátelství je jedna z věcí, která dělá život příjemnějším. Važte si toho, že je vám v této oblasti přáno.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře