Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 31.8.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 31.08.2017, 00:00 | 31.08.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 31.8.2017 podle hvězd.

Beran
Rádi byste v těchto dnech dali více smyslu svému současnému životu. Stereotyp chcete hodin za hlavu a vykročit novým směrem. Jste schopni si vybrat určitou cestu a nerozptylujete svou pozornost a energii více směry. To vám ulehčí váš nový začátek.

 

Býk
Zatoužíte po kreativním sebevyjádření. Máte tvůrčí potenciál a můžete ho dnes vyjádřit podle své chuti. V zaměstnání, doma, mezi přáteli. Určitě najdete oddané publikum a posluchače. Pokud někdo vyjádří pochybnosti, nezlobte se. Má na to právo.

 

Blíženci
Dnes se budete chtít bavit a to už od rána. I cesta do zaměstnání se proto změní v zábavné dobrodružství. Vše bude po celý den živé, neobvyklé, netradiční a hlavně spontánní. Neuškodí, pokud na večer sezvete přátele a užijete si zábavu společně.

 

Rak
Můžete se dnes dozvědět nějaké nepříjemné novinky, týkající se vaší práce nebo klepy, špinící vaši pověst. Důležité je zůstat v klidu a nenechat se příliš vyvést z míry. Jedině s chladnou hlavou můžete vymyslet, jak se k tomu nejlépe postavíte.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnes v rámci vaší cesty vzhůru přijměte myšlenku, že se pro svůj úspěch budete možná muset dát dohromady i s konkurencí. Přesně podle starého rčení o tom, že koho nemůžete porazit, s tím se raději spojte. Vaše ego bude chvíli trpět, ale poddá se to.

 

Panna
Vaše vynalézavost dnes bude nepřekonatelná. Budete si vědět rady téměř se vším. Týká se to jak řešení pracovních problémů a intelektuálních záležitostí, tak i manuální práce. Je to vhodná doba pokročit s něčím, s čím jste delší dobu nemohli pohnout.

 

Váhy
Velmi romantický den se rýsuje už od rána. Jste plní emocí, které byste rádi sdělili těm, které milujete. Nechte to na večer, bude mnohem příznivější atmosféra. Zažijete chvíle souznění a zároveň pohody. To vše je na vaše nervy jako zázračný balzám.

 

Štír
Už od rána jste v jednom kole a nevíte, co udělat dříve. Pár hlubokých nádechů a výdechů vám pomůže srovnat myšlenky a uklidnit se, takže budete schopní zvážit, co je důležité a co snese odklad. Je to určitě lepší, než bezcílně pobíhat sem a tam.


TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Abyste v životě někam pokročili, naučte se důvěřovat tam, kde je to žádoucí a pokorně přiznat vinu, pokud padá na vaše bedra. Dnešní den vás zřejmě vyzkouší, nakolik to myslíte se změnami vážně a nabídne vám otevření nové, lepší životní kapitoly.

 

Kozoroh
Dnes pro vás bude trochu těžší komunikovat. Odrazí se to v tom, že vás lidé budou vidět jinak, než jací doopravdy jste. Budou také hledat ve vašich slovech věci, která tam nejsou. Navzdory tomu nemáte ani trochu pocit, že byste se měli nějak bránit.

 

Vodnář
Největším dnešním nebezpečím je to, že můžete zaujmout poněkud nerealistický přístup k věcem okolo. Máte totiž v posledních týdnech sklony žít ve světě snů a vnímat věci odlišně, než jaké ve skutečnosti jsou. To by vám mohlo způsobit velké problémy.


Ryby
Prožíváte od rána klidný den. Nebudete se na nikoho zlobit a nikdo se nebude zlobit na vás. V den, který je prostý negativních emocí, se pak mnohem lépe přemýšlí a plánuje. A vše také vidíte v lepším světle, proto máte jasnější úsudek a lepší nápady.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře