Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 7.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 07.09.2017, 00:00 | 07.09.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 7.9.2017 podle hvězd.

Beran
Dnes a v nejbližším období obdržíte odměny za práci, kterou jste nedávno dokončili. Kromě peněz na účet také můžete dostat nabídky na další spolupráci. Díky skvělým referencím vám začnou chodit i od jiných subjektů, než se kterým jste spolupracovali.

 

Býk
Čtvrtek je vynikající pro komunikaci a získání druhých lidí na svou stranu. Pokud potřebujete některé věci posunout dále nebo potřebujete podporu či přímluvu, může se vám hodně dařit. Neočekávejte nicméně zázraky, musíte mít reálná očekávání a cíle.

 

Blíženci
Komunikace dnes může trochu váznout, protože se dostanete k probírání peněz. V práci to bude téma adekvátního platového hodnocení, ve vztahu společných financí a možná budete také muset někoho upomenout o vrácení půjčky. Anebo někdo bude upomínat vás.

 

Rak
I když dnešní planetární energie upřednostňují trpělivost, praktičnost a spolehlivost, nebude to rozhodně žádná nuda. Dokonce se vám bude dařit i vtipná konverzace a vašim postřehům se okolí s chutí zasměje. Budete se cítit skutečně velmi spokojeně.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Lev
Nacházíte se v období výhodném pro žádost o zvýšení platu, zaslání přihlášky do výběrového řízení na zajímavou pracovní pozici anebo jiné kroky, které vám přinesou úspěch a prosperitu. Pro to, abyste pokoušeli své štěstí, je vhodný i dnešní den.

 

Panna
V tomto období si vás peníze budou samy nacházet. A bude to zejména skrze vaši práci, takže zdvojnásobte své úsilí. Vaše aktivita je pro ně jako lákadlo, tak ani dnes nezahálejte a snažte se. Je jen na vás, s jakou sumou na účtu ukončíte tento měsíc.

 

Váhy
Dnešní den vnese určitou nervozitu do vašeho okolí. Budete nejspíš jedni z mála, ne-li jediní, kteří dokážou zachovat klid. Zapůsobí to na ostatní a dostane se vám uznání z jejich strany, i když ne třeba hlasitě projeveného. Získáte si velký respekt.

 

Štír
Pokud chcete pro sebe vykomunikovat důležité změny a výhody, týkající se práce, požádejte svého nadřízeného o rozhovor. A to klidně ještě dnes. Nač věci odkládat. Víte, co chcete. Důležité je jenom to, jak to podáte. Hvězdy vám poskytnou podporu.

 

Aplikace zdarma: Hodíme se k sobě? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!


Střelec
Nepokojný Mars vám nyní přináší horu starostí a povinností, které někdy jen stěží zvládáte. Také dnes si připadáte, jako byste byli na všechno sami. Pokud nestíháte, sepište si úkoly podle priority. A požádejte své blízké, aby vám s nimi pomohli.

 

Kozoroh
Čtvrtek vás vybízí k tomu, abyste projevili své schopnosti a nápaditost. Hvězdy vám také dodávají chuť něco podniknout či udělat, i když právě není co. Nutkání k činorodosti můžete tedy využít tak, že si připravíte dopředu některé věci nebo úkoly.

 

Vodnář
Hvězdy vám radí, abyste se soustředili na veškeré záležitosti, které jste dlouho nechávali ležet u ledu, protože jste na ně jednoduše neměli čas. Promýšlejte je s velkou poctivostí, příští měsíc je totiž dotáhnete do konce. Můžete začít klidně dnes.

 

Ryby
Pokud se dnes podíváte s povzdechem do peněženky a s úlekem na stav svého konta, pak vězte, že to nebude v září nic neobvyklého. Budete se muset uskromnit a snažit se příliš neutrácet, abyste se v určitou chvíli neocitli s financemi tzv. na suchu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře