Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 14.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 14.09.2017, 00:00 | 14.09.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 14.9.2017 podle hvězd.

Beran
Každý den v tomto měsíci je bohatý na různé šance dostat se tam, kam chcete. I dnešek. Aktivně se snažte o to, abyste je maximálně využili. Nenechte se odradit neúspěchem, zkoušejte své štěstí znovu a znovu. Tak nakonec dosáhnete splnění svého snu.

 

Býk
Vaše rétorika je dnes naprosto brilantní. Vše, co řeknete, má hlavu i patu, jasně formulujete myšlenky a okouzlujete tak okolí. Můžete toho využít nejenom v práci, ale i při získávání srdce někoho, na koho teď musíte stále myslet. Vyznejte mu lásku!

 

Blíženci
Kvadratura Merkura vám v tyto dny ztrpčuje život. Znesnadňuje vám řešení různých věcí a vyvolává ve vás roztěkanost. Dnes se budete muset opravdu soustředit, abyste nenasekali spoustu chyb. Složitější záležitosti raději odložte na vhodnější dobu.


Rak
Vzhledem k tomu, že vaše finanční situace je dobrá a stabilní, zamyslíte se dnes nad tím, jak vhodně finance investovat. V tomto období planety radí jako nejvhodnější investici praktické věci, související s každodenním životem, třeba do domácnosti.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev
Dnes oceníte své štěstí, které pro vás znamenají lidé ve vašem okolí. Dobíjejí vás optimismem, smyslem pro humor a vírou ve vaše schopnosti. To vám pomáhá vidět svět z jiného úhlu pohledu a překonat chvíle, kdy se necítíte psychicky právě nejlépe.


Panna
I když máte dobrý výdělek a váš talent na získávání finančních prostředků je mimořádný, neochrání vás od toho, abyste šlápli vedle. To hrozí dnes celý den. Prověřte si všechny rádoby zajímavé nabídky výdělku i investic, abyste neprodělali majlant.


Váhy
Může se stát, že čtvrtek vás zahrne spoustou povinností. Nenechte se jejich množstvím vyděsit. Zaujměte odvážný postoj a naplánujte si, jak budete postupovat. Aktivní přístup vám pomůže se s nimi vypořádat. Hlavní je, abyste zachovali chladnou hlavu.


Štír
Pokud dnes budete muset absolvovat kratší cestu nebo výlet, může se stát, že na něm získáte vhodný kontakt vedoucí k získání nového zaměstnání nebo vám bude jinak prospěšný. Například pokud sháníte nemovitost, nějaká se vám zalíbí... A tak podobně.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!


Střelec
Dnes budou mít věci rozdílnou energii i průběh. Některé se vám podaří vyřešit hned a víceméně bez potíží, takže si vychutnáte vítězství. U jiných se pořádně zapotíte a sáhnete si až na dno. Vaším nepřítelem bude hlavně komunikace, vázne a zadrhává.

 

Kozoroh
Mnoho aspektů svého života dnes uvidíte z jiné perspektivy. Snad je to vlivem planet, snad kvalitou spánku anebo obsahem snů. Je to jedno, protože máte najednou velmi osvěžující pocit. Můžete zhodnotit pevnost svých názorů a správnost svých úsudků.

 

Vodnář
Možná vás dnes někdo z příbuzných či známých bude chtít přemluvit, abyste se stali ručiteli na jeho finanční závazek. Opravdu je váš známý důvěryhodný? Bude včas platit? Řádně si to rozmyslete. Stát se může cokoliv. Přišli byste o peníze i o přítele.

 

Ryby
Zdá se vám, jako byste byli svázaní a o svobodě si mohli nechat jenom zdát. Přitom byste se tolik chtěli pořádně rozlétnout! Dnes vám v tom brání vnitřní neklid, nemůžete přijít na to, jak věci dotahovat do zdárného konce. Stagnace vás hodně ničí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře