Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 28.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 28.09.2017, 00:00 | 28.09.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 28.9.2017 podle hvězd.

Beran
Dostanete dnes zřejmě příležitost seznámit se s člověkem, který je kapacita ve vašem oboru. Nejenom, že si toho vážíte, ale je to pro vás i příležitost něčemu se přiučit. Nezanedbatelné je i to, že by vám mohl třeba pomoci s posunem v kariéře.

 

Býk
Chcete mít s partnerem hezký vztah a sníte o opravdové lásce a harmonii. Působíte v tomto období neodolatelně a ulpívá na vás spousta pohledů. Pokud stojíte o flirt, můžete ho mít třeba hned dnes! Kvalitního partnera však musíte pořádně vybírat!


Blíženci
Venuše a Jupiter vám pomáhají k tomu, aby se k vám příležitosti k rozmnožení financí jen hrnuly. Buďte proto velmi pozorní a zvídaví. Jenom tak nepropásnete ty nejlepší šance. Dnes odpoledne zřejmě jedna přijde. Prověřte si, nakolik je důvěryhodná!

 

Rak
Dnes se k vám může dostat rada, která bude velmi podnětná a mohla by vám pomoci. Problém bude v tom, že zřejmě přijde od někoho, koho neberete moc vážně. Zkuste to tentokrát brát tak, že může jít o klíč k vašemu úspěchu a podívejte se na věc jinak!

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Planety vás dopují tak ohromným elánem, že byste ostatní uštvali, pokud by se s vámi snažili držet krok. Přebytek energie můžete investovat tam, kde je to nejvíce zapotřebí. Třeba do úklidu půdy či sklepa, který svým blízkým už dlouho slibujete.


Panna
Postavení planet vám nyní zaručuje, že se můžete zkoušet překonat ty hranice, o kterých jste si dosud mysleli, že jsou nedobytné. Klidně s tím začněte dnes a pokračujte v dalších dnech. Nenechte se odradit prvním neúspěchem a usilujte o vítězství.


Váhy
Tento den vám nabídne upevnění vztahů s vašimi nejbližšími. Bude to přínosné zejména tehdy, pokud jste mezi sebou měli v poslední době nějaké spory a nedorozumění. Rodina je v životě nesmírně důležitá a vazby v ní by měly patřit k těm nejsilnějším!

 

Štír
Už víte, jestli chcete změnit pracovní místo nebo ne? Měli byste si to rozmyslet co nejdříve, tuto myšlenku nosíte v hlavě dost dlouho. Dnešek možná přinese další báječnou nabídku, tak byste se měli rozhoupat. Jinak vám bude unikat jedna za druhou!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!


Střelec
Nesmíte chtít všechny kolem sebe neustále poučovat a říkat jim, jak se věci dělají správně. Dnes odpoledne se zase budete chystat na podobnou přednášku, ale zkuste ji zarazit dříve, než začne. Přece nechcete, aby se vám vaši blízcí začali vyhýbat?


Kozoroh
Hvězdy doporučují vyvarovat se dnes tělesné námahy. Jinak hrozí migrény a únava. Raději se během dne častěji provětrejte na čerstvém vzduchu a lehce si zacvičte. Nezanedbávejte pitný režim, vhodný je bylinkový čaj. Dopřejte si pouze lehčí jídla!


Vodnář
S kamarády se umíte navzájem podpořit a prožít nezapomenutelné chvíle. Je vám spolu zkrátka moc dobře. Vezměte je proto dnes někam ven a pořádně to roztočte, je páteční večer! Přátel si važte, jsou vzácní a bez nich by váš život byl mnohem chudší!


Ryby
Vaše účty a všemožné záznamy doslova volají po tom, abyste v nich udělali pořádek. Je skoro zázrak, že v nich něco najdete. Každopádně vám dnes mohou předvést daleko líbivější výsledek, než byste čekali. Toho můžete využít pro účely vaší domácnosti.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře