Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 5.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 05.10.2017, 00:00 | 05.10.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 5.10.2017 podle hvězd.

Beran 

Dnešní úplněk vám přinese větší citlivost zejména v osobních záležitostech. Rádi byste získali v životě jistotu a stabilitu. Máte k tomu v sobě dostatek síly i energie, tak proč s tím nezačít hned? Mnozí z vás dostanou chuť vylepšit svůj vzhled.

 

Býk
Úplněk vás vybízí, abyste vyrazili někam do společnosti a věnovali se svým přátelům. Nesmíte ale zapomínat ani na sebe. Máte si také splnit aspoň nějaké malé přání nebo sen. Jestlipak vás napadá, co by to mohlo být? Zkuste nad tím popřemýšlet.

 

Blíženci
Díky úplňku se mohou dnes vynořit věci, které se podobají kostlivcům, najednou vypadlým ze skříně. Tedy takové záležitosti, které jste považovali za vyřešené nebo které držíte v tajnosti. Budete se zkrátka muset postavit některým problémům čelem.


Rak
Vliv úplňku aktivuje vaše kariérní záležitosti. Dostane se k vám signál, který vás potěší. S možností povýšení a zvýšení vaší mzdy by totiž vzrostla i vaše společenská prestiž. Jenže dnes budete nejspíš řešit záležitosti, související s vaší matkou.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Lev
Pokud máte jakékoliv vazby na zahraničí, úplněk je ozáří svým svitem a ukáže vám, jak z nich pro sebe vytěžit maximum. Nabádá vás také k tomu, abyste se nevyhýbali účasti na společenských akcích a výletech, je to důležité pro vaši budoucí kariéru!


Panna
Úplněk si posvítí na to, jak nakládáte s penězi. Zda nepůjčujete nedůvěryhodným lidem, kteří vám pak půjčky splácejí jen nesvědomitě nebo vůbec. Anebo jestli si vy sami neděláte dluhy, které byste nedokázali splácet. Donutí vás nad tím přemýšlet.


Váhy
Díky dnešnímu úplňku si uvědomíte, jak důležitý je pro vás váš partner a jak vám malicherné hádky zbytečně často otravují vztah. Pokud se nemůžete domluvit na řešení nějakého problému, najednou dojdete k překvapivému, pro oba přijatelnému kompromisu.


Štír
Úplněk přináší k řešení pracovní otázky. Můžete se definitivně rozhodnout ke změně zaměstnání, může přijít i povýšení v tom stávajícím. Anebo zásadní rozhovor, po kterém se rozhodnete zkusit štěstí u jiného zaměstnavatele. Roli může sehrát i kolega.


APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Ve sledu unavujících dnů bude ten dnešní výjimkou. Může za to úplněk, který přináší téma zábavy. Budou vás bavit nejen přátelé, ale dokonce i vaši rodinní příslušníci. Rozesmějí vás i vaši potomci, kteří jindy dost zlobí. Ale budete mít lepší náladu!


Kozoroh
Svit úplňku odhaluje věci, související s rodinnými záležitostmi. Může jít o vztahy, svatbu, narození dítěte anebo dědictví. Do popředí se dostane i téma prodeje nebo nákupu pozemků. Pokud něco podobného řešíte, mohou se události pohnout dopředu.


Vodnář
Pokud máte blízkou osobu v nemocnici, domově důchodců nebo jiném podobném pečovatelském zařízení, dnešní úplněk ve vás vyvolá emoce související s touto nepříjemnou situací. Bude vám smutno a budete mít o své blízké strach. Pokuste se to zvládnout.


Ryby
Úplněk klade důraz na oblast vašich financí a způsob jejich získávání. Pravděpodobně zjistíte, že byste v této oblasti mohli udělat více, než dosud děláte. Může přijít také nečekaná nabídka. Buďte připraveni na ni pružně reagovat, nemusí se opakovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře