Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 12.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 12.10.2017, 00:00 | 12.10.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 12.10.2017 podle hvězd.

Beran
Možná úplně nechápete životní postoje ostatních, ale dnes se je snažte nekomentovat, i když se vám třeba nelíbí. Dá vám to sice dost práce, protože hvězdy vás tlačí k tomu, abyste se v tomto období k něčemu stále vyjadřovali. Chcete být empatičtí.

 

Býk
V tomto období si pohráváte s novými myšlenkami, plány a koncepty. Máte chuť začít i spoustu nových aktivit. Klidně už dnes začněte s osvobozováním se od představ o svých limitech a nebojte se zkusit něco, o čem jste zatím jen snili. Ono to půjde!


Blíženci
Dnes buďte opatrní na přílišnou důvěřivost. Ověřujte si vše, co vám kdo řekne a dobře čtěte všechny dokumenty, včetně poznámek, psaných drobným písmem. Cokoliv byste přehlédli, to by bylo v budoucnu zdrojem mnoha vleklých a nepříjemných problémů.

 

Rak
Od rána očekávejte průtahy a komplikace. Věci půjdou pomalu a vy z toho budete neskutečně mrzutí a podráždění. Musíte přemoct chuť se rozčilovat, to není konstruktivní řešení. Dnes vám jednoduše nezbude, než to do večera nějak vydržet. Ono to půjde.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Své okolí okouzlujete svým vtipem, inteligencí a originálním přístupem k řešení všech situací. Mohli byste to dnes využít k tomu, že si zajistíte lepší podmínky i významnější pozici. A také pozornost člověka, který vám už delší dobu leží v hlavě!


Panna
Nejspíš si dnes uvědomíte, že na své okolí kladete poněkud vysoké nároky. Málokdo je proto schopný splnit vaše očekávání. To pak stresuje vás a dostáváte se do začarovaného kruhu. Nikdo však není dokonalý, ani vy ne. Na tuto skutečnost pamatujte.


Váhy
I když můžete být na své bankovní konto dost pyšní, pociťujete závazek dobře své finance spravovat, tvoří přece většinu vašeho rodinného jmění. Je podle vás lepší mít rezervy na časy, které nemusí být tak hojné, jako tyto. To je velmi správná úvaha.


Štír
Zřejmě dnes budete řešit určité dilema. Konkrétní událost totiž bude vyžadovat řešení a přitahovat vaši pozornost. Už se jí nebudete moct vyhýbat, jako jste to dělali dosud a tvářit se, že se nic neděje. Dokud se s ní nevypořádáte, bude stále tady.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Střelec
Aktivity v oblasti sebevzdělávání a osobního rozvoje jsou v tomto období trefou do černého. Nic lepšího pro sebe nyní nemůžete udělat. Dnes byste mohli projít možnosti, které se nabízejí a něco si vybrat. Pomůže to nastartovat váš život i kariéru.

 

Kozoroh
Od rána zase jedete na své aktuální rozumové vlně. Vše chcete rozebírat a analyzovat. Pokud nejste povoláním statistikové, je to nejenom naprosto zbytečné, ale i škodlivé. Bráníte tím vzniku pozitivních mezilidských vazeb. Chcete snad zůstat sami?


Vodnář
Dnes si slibte, že se nebudete zabývat jenom prací a starostmi okolo ní. Potřebujete se trochu uvolnit a použít i svůj smysl pro humor. Měli byste si pročistit hlavu, nejlépe setkáním s přáteli a společně strávenými chvílemi. Dost vám to pomůže.


Ryby
Možná vám dnes nepůjde nic od ruky a také se nebudete moci soustředit. Což o to, takové dny se vyskytnou i v nejlepším období. Berte to jako příležitost nabrat síly a osvěžit se. Je to jistě lepší, než plýtvat energií na věci, se kterými nepohnete.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře