Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 19.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 19.10.2017, 00:00 | 19.10.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 19.10.2017 podle hvězd.

Beran
Dnešek pro vás připravil poněkud horké chvilky. Bude pro vás trochu těžší komunikovat s okolím a kvůli tomu budou lidé i obtížněji chápat vaše slova. Mohou se vršit nedorozumění a dokonce hrozí i konflikty. Nic moc si z toho ale rozhodně nedělejte.


Býk
Od rána jste dnes doslova v jednom kole a přemýšlíte, do čeho se pustit dříve. Když už si nebudete vědět rady, zastavte se a odpočiňte si. To je nejlepší recept na spěch. Několik hlubokých nádechů a výdechů vám okysličí krev, vrátí klid a energii.

 

Blíženci
Cokoliv do svého okolí a vesmíru vysíláte, je něco, co by se dalo přirovnat k bumerangu. Vrací se to zpět tak, jak to bylo vysláno. Pozitivní přitahuje pozitivní, negativní negativní věci. Dnes na to hodně myslete, některé situace budou dost náročné.

 

Rak
Dnešního dne vás bodne osten závisti. Některému z vašich kolegů se dostane ocenění, které si dle vás nezaslouží a někdo z vašich přátel dostane šanci, o jaké se vám ani nesnilo. Může jít třeba o zahraniční cestu. Vy musíte ještě nějaký čas počkat.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnes si budete vědět rady prakticky s čímkoliv. Vaše kreativita bude nepřekonatelná a nic vás nezaskočí. A to ve všech oblastech, od pracovních problémů přes intelektuální záležitosti až k manuální práci. Najdete recept i na stagnující záležitosti.


Panna
Pokud chcete dosáhnout úspěchu, je možné, že to nepůjde přímou cestou boje proti konkurenci. Dnešní den vás možná přesvědčí o tom, že bude lepší, když s ní navážete spolupráci. Nebudete první ani poslední, kdo přistoupí k tak pragmatickému kroku.


Váhy
Být obezřetní je dobrá vlastnost a může vás uchránit před mnohými problémy. Naučte se však i důvěře ve správných situacích a vůči správným lidem. Také byste měli zvládnout přiznat chybu, pokud se jí dopustíte. Dnešek vám ukáže, proč je to nutné.

 

Štír
Dnes budete mít náladu se bavit. A to už od rána! Budete se snažit najít něco zábavného na všem možném a vaše veselá nálada bude velmi nakažlivá. Budete zdrojem legrace a optimistického rozpoložení pro všechny okolo. Večer pak můžete pobavit přátele.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Dnešní den vám přinese velkou touhu mluvit a ke všemu se vyjadřovat. V zaměstnání, doma, mezi přáteli a dokonce i na veřejných místech. Mnohdy najdete pozorné publikum, ale může se vám stát, že budete odesláni do nehezkých míst. To je úděl řečníků.

 

Kozoroh
Zřejmě dnes neprožijete moc klidný den. Možná se od rána budete s kdekým hádat a neubráníte se ironickým poznámkám. V takovém dni se velmi těžce přemýšlí, pracuje i plánuje. A vidíte vše v mnohem horším světle, takže propadáte depresím. Vydržte to!


Vodnář
Dnes se k vám zřejmě dostanou příjemné novinky, týkající se vaší kariéry. Může jít o možnost přijetí na novou pozici, výhru ve výběrovém řízení nebo zvýšení platu. Můžete mít radost, ale vyčkejte, až budete mít vše potvrzeno. Vyvarujete se zklamání.

 

Ryby
Od rána se zdá, že dnešní den bude pořádně romantický. Probudíte se plní emocí, o které se budete chtít rozdělit s těmi, které milujete. Nic vám v tom nebrání, jen to nechte na chvíle, kdy na to bude vhodná příležitost a atmosféra. Třeba na večer.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře