Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 2.11.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 02.11.2017, 00:00 | 02.11.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 2.11.2017 podle hvězd.

Beran
Zachovat si chladnou hlavu je ústředním mottem tohoto dne. I když budete zahrnuti problémy a úkoly, nenechte se vyvést z konceptu. Postavte se všemu čelem a udělejte si plán, jak budete postupovat při jejich řešení. Buďte aktivní a vše zvládnete!

 

Býk
Připravte se na to, že se na vás dnes možná obrátí někdo z příbuzných nebo známých s dotazem, zda byste mu nemohli ručit na finanční závazek. Pokud víte, že ne, řekněte to hned. Pokud si nejste jistí, nechte si čas na rozmyšlenou. Pořádně vše zvažte!

 

Blíženci
Planety vás dopují obrovským množstvím energie, takže ostatní mají dojem, že máte sílu doslova jako lokomotiva. To ale neznamená, že s ní můžete plýtvat bez rozmyslu. Šetřete si ji na důležité věci. I dnes se obloukem vyhněte tomu, co za to nestojí.

 

Rak
Dnes buďte od rána ve střehu. Hrozí totiž, že váš jindy brilantní úsudek bude tak trochu narušený a nevyvarovali byste se šlápnutí vedle. Musíte si dávat dvojnásobný pozor na to, abyste nenaletěli na nějakou nabídku, která bude vypadat velmi lákavě.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Každý den v listopadu bude bohatý na mnoho skvělých příležitostí. Nebude tomu jinak ani dnes. Je třeba, abyste vše náležitě využili. Proto buďte aktivní, nenechte se odradit prvním neúspěchem a pokud bude třeba, nebojte se požádat ostatní o pomoc.

 

Panna
Postavení planet vám v tomto měsíci bude dost ztrpčovat život v různých oblastech. Také dnes budete mít problémy s dostatečně rychlým řešením úkolů. Budete muset navíc dávat pozor, abyste nenadělali zbytečné chyby, protože se špatně soustředíte.

 

Váhy
Na mnoho aspektů vašeho života dnes budete nahlížet ze zcela jiné perspektivy. Může v tom sehrát roli vliv planet anebo cokoliv jiného. Každopádně to ve vás probudí velmi příjemný, osvěžující pocit. Ověříte si pevnost názorů a správnost svých úsudků.

 

Štír
Dnešek vám dovolí ocenit lidi, kteří vás obklopují. Jsou často zdrojem vaší dobré nálady a dobíjejí vás optimismem. Také podporují váš smysl pro humor a víru ve vlastní schopnosti. Díky tomu vidíte věci z jiného úhlu a rovněž v jiných souvislostech.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Všechno, co dnes řeknete, má smysl, je možné tomu porozumět. Zjednodušeně se tomu říká, že to má hlavu i patu. Svou excelentní rétorikou okouzlíte své okolí. Využijte toho nejen v zaměstnání, ale i při získávání lásky vysněné osoby! Půjde to snadno.

 

Kozoroh
Dnes se budete pokoušet s novým úsilím dotahovat věci do zdárného konce. Zdá se, že oproti včerejšku se vše obrací k lepšímu. Není to zdání, hvězdy opravdu slibují v brzké době úlevu a expanzi. Zatím se držte při zemi a buďte rádi za to, co máte.Vodnář
Věci budou dnes vykazovat rozdílnou energii i průběh. Něco půjde snadno jako po másle, takže vítězství bude vaše téměř bez boje. U jiných věcí se pořádně zapotíte a jejich řešení vás bude stát hodně nervů i energie. Dejte si pozor na komunikaci!

 

Ryby
Vaše finanční situace je dobrá a stabilní. Budete proto dnes řešit nákup jisté drahé věci, do které byste zároveň uložili peníze. Pokud nejste odborníci, názor kolegů a přátel nestačí. Najděte si čas a navštivte specialistu. Nechte si udělat posudek.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře