Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 7.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 07.12.2017, 00:00 | 07.12.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 7.12.2017 podle hvězd.

Beran 

Pamatujte si, že o sobě máte smýšlet v dobrém. Jeden moudrý člověk kdysi řekl, že máte povinnost udělat šťastnými nejprve sami sebe. Pouze šťastný člověk pak dělá šťastnými i ty druhé. Takže zažeňte dnešní nejistotu a věřte si. Musíte se mít rádi!

 

Býk
I když se někdy necítíte dobře, ať už psychicky nebo fyzicky, věnujte hned zrána úsměv všem okolo. Někdy to spustí až zázračné reakce. A pozitivní energie takových kontaktů vás skvěle dobije, takže se vám může ulevit. Vyzkoušejte to třeba hned dnes.

 

Blíženci
Pokud se dnes chystáte udělat nějaké zásadní rozhodnutí, zvažte, zda je to nutné. Bylo by mnohem lepší, abyste ho odsunuli na příznivější období. V tomto měsíci mají planetární energie ne právě dobrý vliv na váš úsudek. Mohli byste později litovat.

 

Rak
Dnes se vám může zdát, že máte tolik povinností, že je jednoduše přestáváte zvládat. Může to být jen momentální pocit, který pomine. Pokud je ale situace kritická, nebojte se požádat o pomoc někoho, na koho se můžete spolehnout. Není čas na pýchu.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Zdá se, že jste si toho na sebe vzali víc, než zvládnete. Pokud si toho dnes někdo všimne, nepanikařte. Jestliže je to osoba, které důvěřujete, požádejte ji o pomoc. Jinak zachovejte dekorum a s úsměvem vše popřete. Nějak si však zajistěte pomoc.

 

Panna

Pokud se u vás dnes objeví někdo z přátel a bude vás přemlouvat, abyste se s ním pustili do podnikání nebo určité záležitosti, která se vám příliš nepozdává, nenechte se k ničemu přemluvit. Vezměte si čas na rozmyšlenou a vše si důkladně prověřte.

 

Váhy
Od rána si budete libovat, jaký je dnes klidný den. Mohli byste se dokonce začít nudit a to tak, že se vám hlavou začnou honit podivné myšlenky. Neplýtvejte energií na řešení imaginárních problémů. Pokud máte nadbytek času, využijte ho efektivně.

 

Štír
Ráno vás zastihne v trochu nervóznějším rozpoložení, ale nenechte si zkazit den. Jak bude postupovat, budou se splíny rozplývat a nakonec si užijete hezké odpoledne a večer. Dejte si pozor na lidi, kteří by vám ho mohli zkazit negativní náladou.

 

Aplikace zdarma: HODÍME SE K SOBĚ?
Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec
Váš klid může být dnes narušen událostí, která se vás sice bezprostředně netýká, ale ovlivňuje váš život. Nemusí jít vůbec o nic zlého, můžete se například dozvědět, že váš šéf ke konci roku odchází. Budete přemýšlet, kdo ho nahradí a jaký bude.

 

Kozoroh
Sami se snažíte být perfektní. To samé očekáváte i od svého okolí. Pravděpodobně vám dnes dojde, že vaše nároky jsou občas nesplnitelné a dostáváte tak do stresu nejen lidi okolo, ale také sami sebe. Pamatujte na to, že zcela dokonalý není nikdo.

 

Vodnář
Připravte se na to, že v práci se dnes opět předvedete v nejlepším světle a bude oceněn váš výkon. Není to v poslední době poprvé, takže se zdá, že se posunete v kariérním žebříčku zase o příčku výše. Bylo by to pro vás skvělé završení vašeho úsilí.

 

Ryby
I když se vám zdá, že určitý člověk, který se k vám chová mile, to jen hraje, uklidněte se. Jste si jistí, že to není jenom váš dojem? Zůstaňte sice i dnes ve střehu, ale nedejte na sobě nic znát. Projevit se jako paranoidní člověk by byla chyba.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře