Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 14.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 14.12.2017, 00:00 | 14.12.2017, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 14.12.2017 podle hvězd.

Beran
Jaký život si uděláte, takový ho budete mít. Přestaňte se v něm proto řídit radami a názory jiných lidí a dělejte jen to, co chcete sami. A také způsobem, kterým si vyberete. Dnes se rozhodněte pro určitý směr aspoň pro nejbližší období a vykročte.

 

Býk
Změny, které se ve vašem zaměstnání od nového roku chystají, vás naplňují určitou nejistotou. Nedávejte jí prostor a nekazte si náladu, ještě nevíte, zda jsou obavy vůbec na místě. Můžete si třeba promyslet krizové plány, ale to je asi tak všechno.

 

Blíženci
Zkrotit své slabé stránky je umění a vyžaduje hodně vnitřní síly. Vy ji máte, tak se o to dnes pokuste. Postavte se čelem ke všem pokušením, která se vás snaží zviklat ve vašem úsilí a dokažte sami sobě, že v sobě máte dostatek pevné vůle a odvahy.

 

Rak
Pusťte se dnes do čeho chcete, všechno se vám bude dařit. Není to ostatně nic mimořádného, takže se připravte na pochvalu anebo vyjádření podpory. Bude vás to těšit o to víc, že jedno či druhé vyjde od osoby, které si vážíte a kterou obdivujete.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev
Těšíte se na Vánoce, ale chcete do té doby zvládnout všechny své pracovní i soukromé úkoly. Otázkou je, zda je to ve vašich silách. Sepište si je dnes a přemýšlejte. Jsou opravdu všechny tak důležité, nebo je to jen vaše představa ideální situace?

 

Panna
Nemáte rádi žádné velké události, ale jedna se u vás v práci chystá. Je to každoroční vánoční večírek. Dnes se dolaďují detaily a vás jímá hrůza, že se ho budete muset zúčastnit. Bylo by nezdvořilé nepřijít vůbec, ale nemusíte tam přece zůstat dlouho.

 

Váhy
Přestože můžete být hrdí na sumu, kterou máte uloženou v bance, jde o jmění celé rodiny. A to jste se rozhodli spravovat s nejvyšší zodpovědností. Správně totiž uvažujete, že je lepší mít rezervu na horší časy. Dnes odoláte pokušení z něj utrácet.

 

Štír
Ani dnes vám nebude chybět mentální energie pro řešení náročnějších úkolů. O nic hůře na tom nebudete ani s tou fyzickou. Jste rozjetí jako rychlovlak, ale nic se nemá přehánět. Zkuste dnes trochu víc odpočívat, ať se nevydáte ze všech svých sil!

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Střelec
Sami nemáte rádi kritiku, dokonce ani oprávněnou. Během dneška ale dojde k situaci, kdy se vaši kolegové předvedou v natolik špatném světle, že se sami nezdržíte ironických poznámek. Nejspíš se to neobejde bez jejich obdobné reakce. Budou dotčení.

 

Kozoroh
Můžete si dnes při pohledu na spíž s cukrovím povzdechnout, že o Vánocích jistě přiberete. Zamyslete se ale nad tím, proč se snadno obalujete tukem. Nemusí to mít nic společného s metabolismem ani dědičností. Možná se potřebujete chránit před světem.

 

Vodnář
Pokud máte někoho rádi, nesnažíte se ho měnit, ale přijmete ho i s jeho chybami. To se týká také vašeho partnera. Když jste se jednou rozhodli, že s ním budete, nesnažte se ho natlačit do nějaké šablony dle vašich představ. Dnes o tom přemýšlejte.

 

Ryby
Jako byste se dnes báli lidí. Snažíte se držet mimo dění, nepouštíte se s nikým do hovoru, jste rezervovaní a odměření. Nemáte sice nejlepší období, ale vychází to také z vás samotných. Pomohlo by vám, kdybyste se uvolnili a více se otevřeli okolí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře