Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 4.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 04.01.2018, 00:00 | 04.01.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 4.1.2018 podle hvězd.

Beran
Společně s přílivem kreativity a dobrých nápadů přichází ruku v ruce také zájem o zhodnocení vašich financí a možnosti vhodných investic. Pokud dnes nemáte po ruce odborníka, vsaďte na svůj logický úsudek. Odbouráte možnosti, které za nic nestojí.

 

Býk
Dnes směle dejte průchod své činorodosti. Buďte aktivní a chopte se všech příležitostí, které se vám aktuálně nabízejí. Můžete toho pro sebe udělat víc, než byste čekali. Stačí jen chtít a věřit si. To je základem úspěchu a vaší cesty vpřed.

 

Blíženci
Zdá se, že dnes budete muset podle všeho vyřešit záležitost, týkající se vztahů na pracovišti. Nemusí se jednat o věc, ve které jste přímo zainteresováni, ale zasahuje určitým způsobem do vaší práce. A vy na ni potřebujete klid. Stejně, jako ostatní.

 

Rak
Od rána vám nepůjdou z hlavy vaši blízcí. Dost těžko s nimi od počátku roku hledáte společnou řeč. Nemusíte složitě přemýšlet, kde je problém. Komunikaci vám ztěžují hvězdy a budou se v tomto ohledu činit po většinu měsíce. Nezbývá, než to vydržet.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev 

I když se cítíte jako rozjetý vlak, bude dobré, abyste své fyzické i mentální síly šetřili a nepřepínali se. Není rozumné ani praktické vydat ze sebe všechno hned na začátku skvělého období. I běžci dlouhých tratí si svůj výkon pečlivě rozfázují.

 

Panna
Dnes se klidně pusťte do dlouho odkládaných úkolů, zvládnete je snadno. Zejména, pokud při nich budete muset komunikovat. Jste schopni vyřídit i výhody pro sebe či zaměstnavatele. A to by se vám rozhodně připsalo k dobru jako cenný bod. Tak do toho!

 

Váhy
Vzhledem k tomu, že se od počátku týdne nemůžete zbavit vnitřní nespokojenosti, nutí vás to dnes k přemýšlení o tom, jak pustit do svého života svěží vítr, přinášející nové události. Možná by stačilo změnit úhel pohledu a zkorigovat životní postoje.

 

Štír
Budete se dnes snažit ze všech sil prosazovat své zájmy. Půjde vám to celkem snadno, disponujete totiž dostatkem síly a vůle k tomu, abyste překonali všechny překážky. Nečekáte pomoc z okolí. Chcete se radši spolehnout sami na sebe a své schopnosti.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec
Mottem dnešního dne je zachovat si jasný úsudek. I když budete čelit některým emočně vypjatým situacím, nedovolte, aby zastínily vaše racionální uvažování. Jedině tak se budete moci postavit všem svým problémům čelem a vyřešit je tak, jak je třeba.

 

Kozoroh
Vaše finanční situace je v nejlepším pořádku, jistá a stabilní. Není divu, že dnes můžete řešit nákup určité dost drahé věci, do které byste zároveň vložili své úspory. Než to uděláte, proberte všechno se svými blízkými a od věci není rada odborníka.

 

Vodnář
Vaše dnešní podrážděnost se bude projevovat už od rána. Budete hodně ironičtí, protivní a nepříjemnější více, než jindy. A zdá se, že své jízlivosti myslíte vážně. Takže si dejte dobrý pozor na to, abyste někoho neurazili. Klidně by se to mohlo stát.

 

Ryby
V souvislosti s tím, jak se vám daří, se dostáváte na výsluní. A také do centra pozornosti. Nedivte se, že dnešek je další ze dnů, kdy se na vás budou od rána obracet lidé jeden za druhým. Nesnažte se vyhovět všem jejich požadavkům, to prostě nejde!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře