Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 11.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 11.01.2018, 00:00 | 11.01.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 11.1.2018 podle hvězd.

Beran
Vyrazte dnes někam do společnosti a věnujte se také svým přátelům a známým. Neměli byste totiž uprostřed zaujetí prací a kariérou zapomínat ani na sebe. Splňte si nějaké přání a popřemýšlejte, jak daleko jste od svého snu. Co byste si přáli opravdu?

 

Býk
Pokud vás dnes někdo požádá o finanční výpomoc, dobře si rozmyslete, zda mu můžete věřit. I když teď netrpíte nedostatkem, své finance byste si měli hlídat a nakládat s nimi velmi obezřetně. Základ vašich peněžních rezerv by měl zůstat konstantní.

 

Blíženci
Dnešní den bude plný emocí, hlavně co se týká partnerského vztahu. Díky nim však dojdete poznání, jak důležitý je pro vás váš partner a jak malicherné hádky dokážou zbytečně ovlivnit váš vztah negativním způsobem. Zkuste používat umění kompromisu.

 

Rak
Dnešek přinese k řešení pracovní záležitosti. Může se stát, že se definitivně rozhodnete ke změně zaměstnání. Může však přijít také pozitivní změna v tom stávajícím, jako je přeřazení na jiné pracoviště, zvýšení mzdy, odměna či nabídka nového postu.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Budete dnes přehnaně citliví na dění v osobním životě. Chtěli byste získat větší jistotu a stabilitu, máte k tomu i dostatek odvahy a energie. Jediné, co vás může blokovat, je nedostatek sebevědomí. Tím vaše znamení netrpí, tak směle do toho!

 

Panna
Je ideální čas pro to, abyste se něčemu přiučili. Jistě víte, jak houba absorbuje vodu. Zkuste se jí dnes podobat a přijímejte zkušenosti a informace z okolí stejným způsobem. Nebojte se také rozdělit o své názory s ostatními. A zcela bez arogance.

 

Váhy
Dnes může vyvstat otázka, jak dál naložíte se svou kariérou. Poslední dobou vás pronásledují myšlenky na to, že si vás ve stávajícím zaměstnání dostatečně neváží a ubírá vám to radost z práce. Není teď však doba na definitivní řešení. Ještě počkejte.

 

Štír
Jste spokojeni s tím, kolik vám měsíčně přijde do domácnosti financí? Možná zjistíte, že můžete udělat víc, než dosud děláte. A můžete dnes dostat také nečekanou a zajímavou nabídku. Musíte na ni pružně reagovat, nemusela by se podruhé opakovat.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
Dnes je den, kdy se mohou z ničeho nic objevit dávné problémy, které se vynoří v okamžiku, kdy to nejméně čekáte. Tyto záležitosti jste přitom považovali za dávno vyřešené. Anebo jste je drželi v tajnosti. Zkrátka se budete muset vyrovnat s minulostí.

 

Kozoroh
Pokud máte některého člena vaší rodiny v nemocnici nebo jiném podobném zařízení, například v domově důchodců, může se dnes objevit nutnost se jím zabývat. Půjde o hodně emotivní záležitost, tak se na to připravte a zkuste to zvládnout. Půjde to.

 

Vodnář
Dnes zase budete mít sklony všechno rozebírat. Skoro to vypadá, že jste se rozhodli živit jako analytici. V běžných mezilidských vztazích to však není úplně optimální. Rozhodně to brání vzniku pozitivních mezilidských vztahů. To přece sami cítíte.

 

Ryby
Slibte si dnes, že ve svém životě přestanete upřednostňovat práci před vším ostatním. Je třeba se také trochu uvolnit a užívat si života. Používejte rovněž více svůj pověstný smysl pro humor. A nezapomínejte se mnohem častěji stýkat se svými přáteli.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře