Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 1.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 01.02.2018, 00:00 | 01.02.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 1.2.2018 podle hvězd.

Beran
Možná vás poslední dobou trápí nějaké starosti. Pokud na vás dnes kvůli tomu padne špatná nálada, uvědomte si, že i lidé kolem vás mají své problémy. A bojují s nimi den co den, protože mnohdy vůbec nejsou jednoduché. Naučte se nebát ničeho dopředu.

 

Býk
Podle planet byste se měli dnes a v dalších dnech zdržet toho, abyste dávali průchod svým emocím a pocitům obecně. Hlavně v zaměstnání byste s tím mohli narazit. Musíte být trpěliví, své úvahy si nechat pro sebe a snažit se řešit problémy beze slov.

 

Blíženci
Dnes budete bojovat s velkou chutí někomu z přátel radit, jak by si měl uspořádat život. Raději mlčte, protože vám do toho, jak žijí jiní lidé, vůbec nic není. Navíc byste si za své nevyžádané komentáře mohli vysloužit přinejmenším ostrou odpověď.

 

Rak
Nejspíš dnes budete mít chuť se projít na čerstvém povětří a to bez ohledu na to, kolik je stupňů. Pokud si o to vaše tělo takto říká, rozhodně byste mu měli vyhovět. Jděte proto z práce domů pěšky anebo si vyjděte na procházku, pokud máte volno.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev
Energie dnešního dne vám přinesou trochu napětí, nicméně pokud se vyhnete vkládání sil do řešení malicherných sporů, pak by to mohl být docela dobrý den. Neplýtvejte proto svou energií na zbytečnosti a zaměřte se raději jenom na podstatné věci.

 

Panna
Toto období je v mnohých ohledech poměrně náročné. Ani dnešní den nebude výjimkou, může se stát, že se budete potýkat s obtížemi při komunikaci, informačními šumy, neochotou okolí a možná i problémy v partnerském vztahu. Vy to však skvěle ustojíte.

 

Váhy
Někdo vás v nedávné době zaujal. Dotyčná osoba se vám ale zatím neozývá a vy nevíte, co si máte myslet. Nemusí jít přitom jen o tzv. srdeční záležitosti, ale třeba i obchodní spolupráci. Dnes se ji proto nebojte zkontaktovat, za to přece nic nedáte.

 

Štír
Tak, jako se střídají roční období, tak i v životě přichází horší a lepší časy. Někdo z vašich blízkých či přátel právě čelí tomu obtížnějšímu období a zřejmě se cítí dost pod psa. Zkuste mu dnes zvednout náladu. Řekněte mu, že brzy bude mnohem lépe.

 

ÚNOROVÝ tarot!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Střelec
Dnešní den prověří vaši průbojnost. Bude totiž třeba, abyste si nenechali ujít jedinou příležitost k sebeprosazení. Je nutné být draví a soutěživí. Hodně toho zvládnete, nebojte se! Hlavně důvěřujte své intuici, povede vás totiž tím správným směrem.

 

Kozoroh
Můžete se dnes ocitnout v situaci, vyžadující rychlý návrh řešení. Vnímejte svůj vnitřní hlas, napoví vám, co je pro danou chvíli nejlepší. Máte schopnost rozhodovat se pod tlakem, což není nikdy jednoduché. Vy to ale dokážete. A navíc velmi dobře!

 

Vodnář
Dnes buďte připravení na to, že se můžete potkat s lidmi, kteří na tom nejsou tak dobře jako vy. Ani co se týká pracovních schopností, ani inteligence a ani financí. Budou se vám závistivě snažit zkazit náladu, nedejte si však jejich poznámky líbit.

 

Ryby
Stres by dnes mohl výsledek vaší jinak dobré práce zhoršit. Je proto důležité, abyste si vytvořili příjemné pracovní prostředí. Kupte si květiny, uvařte si dobrý čaj a pusťte si příjemnou hudbu. Práce vám půjde lépe od ruky a budete se cítit fajn.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře