Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 15.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 15.02.2018, 00:00 | 15.02.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 15.2.2018 podle hvězd.

Beran
V tomto období je vysoká pravděpodobnost navázání kontaktu s osobami, které disponují značným vlivem. Mohly by posunout vaši kariéru tím správným směrem. Tvůrčí povolání dokonce mohou pocítit zájem o svá díla a získat také nové štědré mecenáše.

 

Býk
Díky vaší píli vás dnes v práci pořádně pochválí. I doma přiložte ruku k dílu a využijte příznivých konstelací ke zvelebení vašeho hnízdečka. Nechte si poradit od svých blízkých, víc názorů přinese větší míru kreativity a všeobecnou spokojenost.

 

Blíženci
Lidé okolo vás dnes nebudou schopni pochopit vaši nezdolnou vitalitu. Využijte tohoto elánu pro pomoc druhým. Získáte z toho dobrý pocit a vesmír vám navíc vaši pomoc oplatí, až ji sami budete potřebovat. Obojí je docela příjemný bonus, co říkáte?

 

Rak
Dnešek vám přinese nabídku zajímavé investice. Bude vám nejspíš připadat hodně nevšední, ale neodmítejte ji hned. Zamyslete se nad ní! Bude vhodné se poptat i odborníků, kteří těmto záležitostem rozumí. Prověřte si také toho, kdo s nabídkou přichází.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Konečně prožijete klidnější den a také se vám výrazně zlepší nálada. Zajděte si po práci do kina nebo na výstavu. Hlavně se nezavírejte doma a neřešte sami se sebou své trable. O těch si promluvte s někým z přátel nebo rodiny, rádi vás vyslechnou.

 

Panna
Dnes bude kamenem úrazu komunikace. Drhnout to bude v práci, kde se budete těžko domlouvat s nadřízenými i kolegy, lepší to nebude ani při různých zkouškách a pohovorech. Vyslechnete si také kritiku. Ať je více či méně oprávněná, dost vás otráví.

 

Váhy
Dostanete dnes pozvánku na pohovor na pracovní pozici, kam jste nedávno poslali svůj životopis. Najednou se budete cítit nejistí, jestli zvládnete zastávat tak náročnou práci. A také pocítíte obavy, jak zvládnete pohovor. Více si věřte! Ono to půjde!

 

Štír
Jak v práci, tak u vás doma jakoby se vaše okolí rozhodlo vyzkoušet, kolik toho snesete. Takové testování vaší trpělivosti je vám proti mysli. Sebeovládání vám dá dost práce. Pomůže vám myšlenka na to, že ani vy nejste vždy zlatíčka a půjde to snáze.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!


Střelec
Planety se aktuálně netváří přátelsky na vaše finance a vyžadují, abyste své výdaje více kontrolovali. Omezte je jen na ty nejnutnější a nekupujte nic, co nepotřebujete. Dnes si zkontrolujte částku na účtu a nežeňte se do investic. Prodělali byste.

 

Kozoroh
Dnes budete disponovat skvělou intuicí, vyřídilkou i báječným odhadem. Pomůže vám to v mnoha oblastech najít nové cesty, které vás dovedou k vysněnému cíli dříve a snadněji. Buďte více pragmatičtí a pokud se nabízí možnost protekce, využijte jí.

 

Vodnář
Dnešní den přinese nutnost vyřešit problém, který nechtěně zavinil někdo z vašich blízkých svou nedůsledností. Zvládnete to celkem lehce, další kapitolou bude ale nadměrné sypání si popela na hlavu viníkem. Vysvětlete mu, že každý má právo na omyl.

 

Ryby
Budete dnes nuceni pod tlakem řešit dilema. Buď upřednostníte svou práci a bude se vám dařit finančně, čímž se zvýší i vaše společenská prestiž, nebo dosadíte na první místo ve svém žebříčku rodinu. Pak očekávejte klid a pohodu. Jaká bude vaše volba?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře