Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 22.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 22.02.2018, 00:00 | 22.02.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 22.2.2018 podle hvězd.

Beran
Nyní je důležité upevnit vztahy s vašimi nejbližšími, zejména pokud jste spolu v poslední době často řešili různé neshody. Dnes začněte tím, že nebudete sami vyvolávat konflikty a projevujte se laskavě a smířlivě. Rodinná pohoda je velmi důležitá.

 

Býk
Svým dnešním elánem byste ostatní doslova uštvali. Vaše přebytky energie zaměřte na věci, které je u vás doma třeba udělat, ale stále si na ně nedokážete najít čas anebo do nich nemáte chuť. Teď s nimi můžete pohnout tak, že ostatní budou jen koukat!

 

Blíženci
Od počátku roku se intenzivně zaobíráte myšlenkou na změnu zaměstnání. Dnes situace v práci nabere nečekaně pozitivní obrat, a tak budete uvažovat o tom, že novou práci si zatím hledat nebudete. Máte pravdu, na radikální rozhodnutí je vždy dost času.

 

Rak
Opačné pohlaví přitahujete jako sladkost hejno vos. Dobře si i dnes všímáte pohledů, které vás pronásledují na každém kroku. Pokud hledáte flirt, máte spoustu možností. Pokud stojíte o vážný vztah, už to tak jednoduché nebude. Pečlivě vybírejte!

 

Velký roční čínský horoskop 2018!
Zjisti, co Tě čeká v roku Psa podle čínské astrologie! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností!

 

Lev
Dnes vám planety nabídnou úžasnou možnost setkání s vysněným protějškem. Hvězdné energie vás naplní neomylnou intuicí, takže se při seznamování nemůžete splést. Neomylně poznáte, kdo je ten pravý partner. Mějte srdce otevřené takovým příležitostem.

 

Panna
Vůbec vás netěší, že musíte od počátku měsíce počítat finance. Dnes si udělejte jejich kontrolu. Zjistěte, jakou sumou nyní disponujete. V únoru může kdykoliv dojít k nečekanému zvratu, tak ať nejste nemile překvapeni. Je mnohem lepší být připravení.

 

Váhy
Dnešní den přinese příležitost, která je naplněná příslibem finanční prosperity. Velmi vás zaujme. Zajímejte se proto, o co přesně se jedná. Zkoumejte detaily. Ve vlastním zájmu projevte zvídavost také v tom, zda jsou všechny okolnosti bez rizika.

 

Štír
Klape vám to teď ve vztazích v práci i na domácím poli. Planety se vám snaží vynahradit svou přísnost ze začátku měsíce. Nyní si můžete užívat jejich přízně, která vám i dnes zaručí pohodu a prima zážitky. Vychutnávejte si den bez rušivých vlivů.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Hvězdy vás dnes podrobí zkoušce vaší kondice. Pokud se o sebe staráte, bude vše v pořádku. Pokud péči o sebe naopak zanedbáváte, můžete čekat migrény, únavu a špatnou náladu. Berte to jako drobné varování. Začněte si mnohem více hledět svého zdraví.

 

Kozoroh
V tomto období jsou pro vás důležití přátelé, se kterými vás spojují společné zájmy a koníčky. Také dnes se vzájemně podpoříte a bude vám spolu moc fajn. Važte si toho, že je vám v této oblasti přáno. Ne každý má štěstí na opravdu dobré kamarády.

 

Vodnář
Někdo vám dnes nabídne, že vás seznámí s kapacitou ve vašem oboru.
Vezměte to jako příležitost k tomu, abyste udělali významný krok ve své kariéře. Snažte se zapůsobit svými zkušenostmi. Vaše charisma je sice obrovské, ale teď není nejdůležitější.

 

Ryby
Je třeba, abyste si udělali inventuru ve svém účetnictví. Blíží se daňové přiznání a máte v něm docela chaos. Dnes si v klidu sedněte a začněte dělat pořádek. Budete překvapeni, jak velký binec ve svých dokumentech máte. No, je to opravdu ostuda!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře