Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 8.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 08.03.2018, 00:00 | 08.03.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 8.3.2018 podle hvězd.

Beran
Dnešní den po vás bude vyžadovat, abyste se podívali na to, co je pro vás prioritou. Práce na vaší kariéře totiž začíná poměrně dost zasahovat do vašeho osobního života. Je třeba promyslet, čemu dáte přednost a co je pro vás důležitější. Volte dobře!

 

Býk
Cokoliv vypadá, že by se mohlo změnit v porovnávání sil anebo manipulativní hru, tomu se dnes vyhněte obloukem! Vítězem nebudete tentokrát vy ani protistrana. Bude vás to jen stát spoustu energie, kterou vyplýtváte na něco, co se nepohne nikam dál.

 

Blíženci
Díky Venuši v březnu sklízíte sympatie, což vám umožní získat mnohé výhody. Dnes si však dejte pozor při komunikaci s obchodním partnerem, hrozí mnohá nedorozumění a třenice. Nutno dodat, že zbytečné. Odložte jednání na příští dny, bude to lepší.

 

Rak
Nic vám dnes nepůjde lehce od ruky a také se soustředěním to nebude valné. I když je to k vzteku, berte toto zpomalení jako možnost upřesnit si své životní cíle a plány. Je zbytečné plýtvat svou energií na řešení problémů, se kterými nepohnete.


Velký Tarot 2018!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!

 

Lev
I když je vaše konto v pořádku a rodinné či osobní rezervy jsou slušné, pocítíte dnes potřebu své finance lépe spravovat a nakládat s nimi zodpovědněji. Přinese to s sebou také sebekritické zhodnocení, že byste měli méně utrácet za zbytečnosti.

 

Panna
Jednou z věcí, kterou sami sobě škodíte, je přemýšlení nad tím, co se vám v životě nepodařilo. Přivoláváte si tím pocit frustrace a selhání. Dnes k tomu budete mít velké sklony, tak se snažte podobné úvahy zahánět. Chce to kapku pozitivního myšlení!

 

Váhy
Ano, nemáte to teď moc lehké. Ale těžší období mají občas všechna znamení. Pokud se budete babrat ve svých problémech a dělat je větší, než jsou, pak si zaděláváte na slušnou depresi. Dnes si řekněte, že jste bojovníci a takovým emocím se postavte!

 

Štír
Nějaká událost, která se vás přímo týká, si dnes vyžádá vaši pozornost. Nebude vám to příjemné, protože vám vyhovuje tvářit se, že se nic neděje. Před skutečností ale nemůžete utíkat donekonečna, je třeba se jí postavit a začít věci odvážně řešit.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec
Pokud patříte mezi uchazeče o zaměstnání, březen vám přináší vynikající vyhlídky k nalezení místa, které pro vás bude jako stvořené. Vlivy dnešního dne tyto tendence ještě podporují. Prohlédněte si nové nabídky a ihned na ty zajímavé zareagujte.

 

Kozoroh
I když se nyní věci moc nehýbou podle vašich představ, nemusí to pro vás být ztracený čas. Zaměřte se na záležitosti, na jejichž řešení nemáte jindy čas. Promýšlejte dnes cesty, které vám pomohou zbavit se těch problémů, které vás nejvíce sužují.

 

Vodnář
Některé potřeby jiných lidí moc nechápete, ale je to tím, že je vidíte ze svého úhlu pohledu. I tak se poctivě snažíte o porozumění a empatii. Dnes bude obojí na místě. O pomoc vás totiž požádá někdo, kdo žije zcela jiným životním stylem, než vy.

 

Ryby
Planety radí, abyste se obklopovali lidmi, kteří na vás mají pozitivní vliv a nenásilně vás povzbuzují k práci na sobě. Není to však jen o sebevzdělávání a získávání širšího rozhledu, ale také o vašich zájmech a koníčcích, které vám pomůžou relaxovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře