Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 12.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 12.04.2018, 00:00 | 12.04.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 12.4.2018 podle hvězd.

Beran
Dnešní den pro vás bude pohodový a příjemný, pokud se dokážete povznést nad intriky a pomluvy lidí na vašem pracovišti. Ti se nemohou srovnat s vašimi úspěchy. Nenechte si tím kazit náladu. Zlepšete si ji odpoledne a večer s přáteli a svými blízkými.

 

Býk
Dnes snadno přijdete na nové nápady, které se týkají vašeho kariérního postupu či financí. Najdete nevyužitý potenciál ve svém životě. Nebraňte se nápadům, které se budou líhnout jeden za druhým. V některém z nich můžete objevit doslova poklad!

 

Blíženci
Jste teď jednoduše v kurzu. Všichni o vás stojí. V zaměstnání jste zavaleni zodpovědnými úkoly, doma se na vás každý den těší celá rodina a od přátel dostáváte jednu pozvánku na super akci za druhou. Dnes tomu nebude jinak. Užívejte si popularitu!

 

Rak
Budete dnes řešit rodinné záležitosti. Právě ty budou v centru vaší pozornosti, ať už půjde o přírůstek do rodiny či příbuzenstva, svatbu, rozchod, řešení majetkových problémů nebo cokoliv podobného. Budete potřebovat pevné nervy a jasný úsudek.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!


Lev
Po fyzické stránce se budete dnes cítit velmi dobře. Můžete se proto pustit do věcí, které jste od počátku týdne odkládali, protože jste na ně neměli dostatek sil ani trpělivosti. Přesto to nepřehánějte, ať si nepřivodíte nějaké zdravotní problémy.

 

Panna
Už jste nasbírali určité životní zkušenosti a víte, kdy má cenu zatlačit a kdy zachovat klid. Díky tomu, že dokážete zkrotit v pravou chvíli své emoce, dokážete si dnes snadno poradit s takovými věcmi, u kterých vše vypadalo složitě, až neřešitelně.

 

Váhy
Už jste to vážně potřebovali! Dnešek vám konečně přináší porci občerstvující energie. Hoďte své starosti za hlavu a snažte se něčím se potěšit. Vychutnejte si svou dobrou náladu a dejte ji pocítit i vašemu okolí. I pro ostatní to bude vítaná změna.

 

Štír
Dnes se snažte využít všechen svůj potenciál a pokuste se o něco, o čem už dlouho přemýšlíte. Věřte si a pořád dokola si opakujte, že sedět v koutě nikam nevede. Na každém úspěchu je třeba systematicky pracovat. Sebedůvěra je jeho základním prvkem.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Vaše nynější zvýšené kariérní ambice vás podněcují k tomu, abyste podávali v zaměstnání ještě vyšší výkony, než je u vás obvyklé. Je za tím odhodlání dostat se tam, kam chcete. Kolegové na vás dnes budou vrhat jedovaté pohledy. Nevšímejte si toho.

 

Kozoroh
Ve svém životě si ceníte pocitu stability. Máte dostatek odvahy, síly i energie k tomu, abyste si ho zařídili podle svých představ a udělali si v něm pořádek. Je to nejlepší cesta k tomu, abyste si přitáhli i vysněné jistoty. Dnes s tím vším začněte!

 

Vodnář
Využíváte tohoto na šance bohatého období, co to jen jde. Problém je, že na své cestě za úspěchem se často chováte neústupně a zarputile, takže se to vašemu okolí nelíbí. Považují to za projev arogance. Zvolněte tedy a bude zase všechno v pořádku.

 

Ryby
Pokud se kterýkoliv ze členů vaší rodiny či příbuzenstva nachází v nemocnici nebo podobném zařízení, budete dnes mít starost, jak se mu daří a zda má vše, co potřebuje. Tak se za ním vypravte na návštěvu, potěšíte ho a sebe uklidníte. Potřebujete to.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře