Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 26.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 26.04.2018, 00:00 | 26.04.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 26.4.2018 podle hvězd.

Beran
Budete dnes postaveni před možnost vést se svým nadřízeným rozhovor, o který jste už dlouho usilovali. Není však ideální doba na vážné debaty, proto bude lepší počkat. Nadhoďte zatím opatrně téma, které vás trápí a sondujte, jak se k němu šéf staví.

 

Býk
Smýšlejte o sobě v dobrém a s láskou. Pokud budete mít rádi sami sebe, můžete udělat šťastné i ty ostatní. Myslete proto na své blízké a nejistotu, která se vás dnes zmocňuje, od sebe odhánějte. Věřte si a všechno půjde samo. Jen to zkuste a uvidíte!

 

Blíženci
Ráno budete poněkud nervózní, ale jak bude den postupovat, získáte dobrou náladu. Splíny se úplně rozplynou a odpoledne a večer budete jen zářit. Hlavně se vyhýbejte lidem, kteří by na vás přenášeli svou negativní náladu a svůj věčný pesimismus.

 

Rak
Dejte si dnes dobrý pozor na člověka, který se k vám chová velmi mile. Může to být jeho taktika, aby vás dostal tam kam potřebuje a získal výhody. Zůstaňte ve střehu, ale nedejte na sobě nic znát. Než mu začnete věřit, musíte ho mnohem více poznat.


ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Konečně klidný den! Dokonce tak, že byste se mohli začít nudit. Mohlo by vás to svádět k řešení imaginárních problémů, které si vytvoříte jen ve svých myšlenkách. Nadbytek času však raději využijte efektivně. Určitě najdete plno možností, jak na to.

 

Panna
Nesnažte se být perfektní, nedosáhnete toho a vysiluje vás to. Zejména, pokud to očekáváte i od ostatních. Dnes se zamyslete nad tím, že na sebe i na okolí kladete přehnané nároky. Dostáváte tím všechny do stresu. Bude lepší ubrat plyn a uklidnit se.

 

Váhy
Vaše povinnosti a úkoly vám začínají přerůstat přes hlavu. Promyslete si dnes, co můžete zvládnout sami a v čem budete potřebovat pomoct druhých. Pak si vyberte ve svém okolí osobu, které můžete důvěřovat a požádejte ji, aby vám pomohla. Neodmítne.

 

Štír
Dnes se u vás objeví některý z přátel a bude vás přemlouvat, ať se s ním pustíte do společného byznysu. Nenechte si k ničemu narychlo přemluvit. Vezměte si raději čas na rozmyšlenou a vše si důkladně prověřte, ať se vyhnete všem možným problémům.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA KVĚTEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
V zaměstnání se dnes opět předvedete ve skvělém světle a váš výkon nadřízení patřičně ocení. Protože to není v poslední době poprvé, vypadá to, že váš posun na kariérním žebříčku je už doslova za dveřmi. Byla by to báječná odměna za vaše úsilí!

 

Kozoroh
Váš klid dnes naruší záležitost, ve které přímo nefigurujete, ale přesto nějakým způsobem ovlivní váš život. Nic dramatického to být nemusí. Můžete například dostat zprávu, že váš zubař odchází do důchodu anebo zavřou prima obchod ve vaší ulici.

 

Vodnář
Dnes si vyzkoušejte, jakou sílu má obyčejný úsměv. I když se nevzbudíte v nejlepší náladě, usmívejte se hned ráno na všechny kolem. Překvapí vás, jaký to bude mít efekt a jaké budou reakce. Pozitivní energie vás báječně dobije a zažene mrzutost.

 

Ryby
Máte tolik povinností, že se vám někdy zdá, že je prostě nezvládnete. Dnes na vás tento dojem dopadne s plnou silou. Může to být jen momentální únavou a vše pomine. Pokud je ale situace kritická, není žádná hanba požádat okolí o pomoc. Udělejte to.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře