Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 3.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 03.05.2018, 00:00 | 03.05.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 3.5.2018 podle hvězd.

Beran 

Dnes budete řešit pracovní záležitosti, takže se připravte na rozhodování o změně zaměstnání, oznámení o zvýšení mzdy, vytýkací dopis nebo naopak pochvalu za své zásluhy. Stát se může vážně cokoliv, důležité je, abyste se nenechali ničím zaskočit.

 

Býk
Budete se dnes věnovat otázce, jak dále naložíte se svou kariérou. Mnoho okolností, které nemůžete ovlivnit, vám ubírá radost z práce. Není však ideální doba pro podnikání radikálních kroků. S definitivním řešením počkejte na druhou půlku měsíce.

 

Blíženci
V poslední době jste tak zaujatí prací a kariérou, že ve všem tom shonu zapomínáte sami na sebe. Vyrazte proto dnes s přáteli anebo s partnerem do společnosti. A popřemýšlejte nad tím, zda je pro vás pracovní postup opravdu největším splněným snem.

 

Rak
Pokud neumíte některé věci nejlépe nebo vám uniklo zvládnutí nejmodernějších technologií, nastává ideální čas k tomu, abyste si své mezery doplnili. Dnes se podívejte po někom, kdo by vám s tím pomohl anebo se pusťte do samostudia. I tak to půjde.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Dnes se neubráníte tendencím všechny věci rozebírat a nad každým jejich detailem přemýšlet. Taková analýza vám však dělá zbytečně těžkou hlavu a zabředáváte do něčeho, v čem se nakonec zcela zamotáte a ztratíte. A komplikuje to i mezilidské vztahy.

 

Panna
V partnerském vztahu to dnes bude dost jiskřit emocemi. Uvědomíte si, co pro vás váš partner znamená a jak zbytečné hádky narušují váš vztah. Důležité je, abyste si toto poznání zapamatovali a připomínali si ho ve chvílích, kdy řešíte malichernosti.

 

Váhy
Budete se dnes zabývat člověkem z vaší rodiny, který pobývá v domově důchodců nebo podobném pečovatelském zařízení. Pokud je to jen trochu možné, zvažte možnost, že byste se o něj starali sami. Musíte na to však samozřejmě mít čas a také podmínky.

 

Štír
V tomto měsíci se často setkáte s tím, že budete muset udělat nečekaný výdaj. Také bude třeba urovnat nejeden starý dluh. Celkově vám peníze z konta budou spíše odcházet, než se na něm kupit. Udělejte si proto dnes inventuru svých finančních rezerv.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Merkur vám v první polovině měsíce umetá cestičku k těm nejlepším kontaktům v oblasti zaměstnání. Proto pokud uvažujete o změně a chcete dosáhnout zlepšení podmínek nebo prosadit nějaký projekt, máte teď zelenou. Dnes můžete zvážit, u čeho začnete.

 

Kozoroh
Někdo se dnes bude tvářit shovívavě nad vašimi plány a projekty, které v práci navrhnete. I když vás to mrzí a v hloubi duše dokonce urazí, nenechte se odradit. Jak se říká, kdo se směje naposledy, ten se směje nejlépe. A váš smích bude vítězný!

 

Vodnář
Občas trpíte nedostatkem sebevědomí. Dnes si to při určité příležitosti uvědomíte. Na jeho zdravé míře se však dá pracovat. Zamyslete se nad tím, v čem jste nejlepší, a pak si to stále opakujte. A dokazujte si to i reálnými skutky, podaří se vám to.

 

Ryby
Váš smysl pro humor je pověstný, jen je škoda, že ho více nepoužíváte. Proto si dnes řekněte, že s úsměvem jde opravdu všechno lépe a toho se také držte. I vážné věci se dají lépe snášet, když si zachováte optimistické naladění a nebudete škarohlídi.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře