Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 10.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 10.05.2018, 00:00 | 10.05.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 10.5.2018 podle hvězd.

Beran
Je to s vámi docela těžké. Někdy si berete k srdci každou maličkost a jindy se vás skoro nic nedotkne. Dnes najděte zlatou střední cestu mezi oběma extrémy a zamyslete se nad slovy svých přátel. Ti vám říkají, že jste panovační. Dělejte s tím něco.

 

Býk
Potrápí vás dnes nějaké dilema. Bude třeba vyřešit určitou záležitost, která bude poutat vaši pozornost více, než jindy. Nedivte se, pořád jste ji odkládali, abyste se nemuseli rozhodnout. Teď už se tomu nevyhnete a buďte jen rádi, uleví se vám.

 

Blíženci
Úspěchu se nemusí dosáhnout vždy výhradně celého a najednou. Vedou k němu drobné dílčí kroky, které je třeba si předem důkladně naplánovat. Jedině takový strategický plán vám může otevřít vrátka všude tam, kam potřebujete. Dnes se o tom přesvědčíte.

 

Rak
V tomto týdnu už od začátku u vás vázne komunikace a dnešek bude v tomto ohledu přímo katastrofální. Vaše vyjednávací schopnosti jsou na nule, a tak se pořádně zapotíte už při tom, když budete muset řešit něco soukromě. Natož pak v zaměstnání!

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Vaše přílišná důvěřivost by vám mohla přinést problémy. Dejte si proto pozor na to, zda vám lidé říkají pravdu. Dnes to bude obzvlášť důležité. Pokud se vám cokoliv nezdá, nebuďte líní a dané informace si ověřte. Uchráníte se tak mnoha problémů.

 

Panna
Tyto dny přinášejí nové myšlenky, plány a koncepty. Opusťte zastaralé postoje a pohrajte si s nimi. Změníte pohled na sebe a svou budoucnost, oprostíte se od představ o svých limitech. Najděte dnes v sobě odvahu zkusit něco, o čem jste jen snili.

 

Váhy
Dnes se snažte zúročit sílu svého intelektu, všeobecný rozhled, vtip i neotřelý přístup k řešení problémů. Zapůsobíte tím na někoho, kdo vám může zajistit lepší podmínky v zaměstnání. A také vám to může pomoct i k získání srdce osoby vašich snů.

 

Štír
Dnešek vám moc radosti nepřinese, tedy pokud se nedokážete nad nepříjemnosti povznést. Spousta věci se totiž bude během dne komplikovat. Průtahy budou důvodem k vaší podrážděnosti. Rozčilovat se není řešení, jen se tím okrádáte o cennou energii.

 

KVĚTNOVÝ TAROT
Zjistěte, čeho byste se měli v nejbližším měsíci vyvarovat a čemu jít naopak vstříc. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se!

 

Střelec
Vztahy budou dnes v centru vaší pozornosti. Budete je řešit celý den. Počítejte i s výměnou názorů, která vás moc nepotěší. Pokud vám někdo řekne věci, které neradi slyšíte, ale vlastně má pravdu, pak se neurážejte. Berte to jako návod k nápravě.

 

Kozoroh
Dnešek přinese příjemné novinky, týkající se vaší kariéry. Ať už to bude příznivý výsledek přijímacího pohovoru, zvýšení mzdy nebo třeba nový sympatický kolega, neukvapujte se a vyčkejte s radostí, až budete mít více informací. Vyhnete se zklamání.

 

Vodnář
Životní postoje a názory některých lidí jsou pro vás španělskou vesnicí. Dnes se k nim ale nevyjadřujte, vedlo by to k otevřenému konfliktu. Nechte ostatní žít tak, jak se jim líbí, je to jejich věc. Na vašem názoru přitom přece vůbec nezáleží.

 

Ryby
Dnes vás obezřetnost uchrání před mnoha problémy. Je dobře, že dokážete rozlišit, kdy můžete lidem důvěřovat a kdy je dobré zůstat ve střehu. Nejste tedy ani naivní, ani zbytečně podezřívaví. Zkrátka umíte najít tu správnou rovnováhu. A to je dobře.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře