Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 17.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 17.05.2018, 00:00 | 17.05.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 17.5.2018 podle hvězd.

Beran 

Dnes poslechněte radu planet. A ta zní, abyste se nepřepínali! Vyhněte se veškeré fyzické námaze. Přinesla by vám velkou únavu a odčerpala větší díl energie, než jindy. Hlavně odpoledne se snažte více odpočívat a nerozčilovat se nad maličkostmi.

 

Býk
Nebraňte se tomu, abyste se něčemu přiučili. Takové šance je třeba se chopit a pořádně jí využít. Dnes se k vám podobná příležitost dostane a je na vás, zda ji využijete. Nemusí jít jen o možnost sebevzdělávání, ale také setkání se zajímavými lidmi.

 

Blíženci
Máte občas sklony podceňovat lidi kolem sebe. Dnes vás někdo takový překvapí jednáním, které byste do něj nikdy neřekli. Měl by to být impulz k tomu, abyste už konečně své postoje přehodnotili a také se snažili mnohem více poznat lidi ve svém okolí.

 

Rak
Snažíte se v tomto měsíci vyniknout a zazářit. Planety vás v tom podporují. Zároveň však nastolují otázku, zda se neodbýváte. Myslíte i sami na sebe? V životě musí být vše vyrovnané. Dnes si proto dopřejte odpočinek a třeba i wellness procedury.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev
V práci dnes budete muset přiložit ruku k dílu v činnosti, která není náplní vaší práce. Mohli byste ji odmítnout, ve vlastním zájmu ale pomozte tam, kde je to nutné. Jedinou výjimku tvoří ty činnosti, které jsou bez nutné kvalifikace nebezpečné.

 

Panna
Dnes bude důležité, abyste se nenechali rozhodit každou maličkostí. Pokud si zachováte schopnost logické argumentace a diplomatického jednání, pak se vypořádáte i s těmi nejsložitějšími situacemi. Planety se postarají o jejich spolehlivou dodávku.

 

Váhy
Počítejte dnes s jistou dávkou přecitlivělosti. Zůstaňte klidní, vše je s vámi v pořádku, je to jen vliv planet. Bránit se jí můžete tak, že s ní budete bojovat a nebudete se jí poddávat. Neřešte rovněž věci, které potřebují objektivní přístup.

 

Štír
Planety ve vás dnes budou vyvolávat touhu ohlížet se do minulosti. Než začnete vzpomínat na to, jak bylo dříve všechno lepší a měli jste více času a pohody v životě, uvědomte si, že časový odstup zkresluje a pomáhá věcem vypadat lépe, než jaké byly.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Hvězdy vám dodávají spoustu energie, tak máte pocit, že ostatní jsou vůči vám mnohem pomalejší. Budete je proto dnes pobízet k rychlejšímu tempu a vyšším výkonům. Uvědomte si však, že na tom nejsou s elánem tak, jako jste teď vy. Mějte větší ohledy!

 

Kozoroh
Budete se dnes zabývat nabídkou, kterou vám nedávno někdo udělal. Je úplně jedno, které životní oblasti se týká. Prostě vám nepůjde z hlavy. A protože má jak klady, tak i zápory, nebudete si ze začátku vědět úplně rady, jak byste s ní měli naložit.

 

Vodnář
Dnes zvládnete všechno, co budete chtít. A dokonce i věci, které budete dělat poprvé a před kterými máte respekt. Důležité je věřit si, že na to máte. Nedůvěra ve vlastní schopnosti vám komplikuje život a bere odvahu. Ve vlastním zájmu ji odbourejte.

 

Ryby
Už máte jasno, zda chcete zůstat ve stávajícím zaměstnání nebo půjdete o dům dál? Pokud jste se rozhodli pro druhou možnost, musíte být patřičně pozorní a pohotoví k rychlé reakci na zajímavou pracovní nabídku. Dnešek vyzkouší vaši připravenost.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře