Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 21.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 21.06.2018, 00:00 | 21.06.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 21.6.2018 podle hvězd.

Beran 

Některé zážitky z minulosti jsou jako koule u nohy nebo těžké břemeno, které vám bere radost ze života. Dnes vás proto překvapí, že na ně najdete zcela nový pohled, který vás dokonale uvolní. Už jste to potřebovali, takové omezení bylo svazující.

 

Býk
Dnes vás potrápí nervozita, která bude následkem zvýšeného napětí v práci. Budete čelit i hektickému tempu. To vás přinutí řešit více záležitostí najednou. Nenechte se nikým nutit do toho, abyste pracovali rychleji, než zvládáte. Vedlo by to k chybám.

 

Blíženci
Finanční záležitosti se dnes pohnou kupředu, zatímco ty kariérní budou stagnovat. To první vyvolá úvahy nad investicemi anebo rozšířením podnikání, to druhé přemýšlení nad tím, co byste měli udělat jinak. Hvězdy vám to teď dělají těžší, vydržte!

 

Rak
Dnes zaujmete dravý přístup ke všemu, s čím se setkáte. S pocitem, že jsou před vámi nové obzory a že můžete objevit něco vzrušujícího a neznámého, co vám zatím bylo utajeno, se chopíte každé příležitosti. Navzdory tomu zachovejte nutnou opatrnost!

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Někdo se vás dnes bude snažit připravit o to, co vám právem náleží. Nedejte se a domáhejte se svého práva v nějakém sporu, nejspíš o majetek či finance. Případně se poperte také o zákonné nároky v rámci zaměstnání. Zůstaňte klidní, ale nekompromisní.

 

Panna
Stůjte si dnes za svými názory. Někdo se vám totiž bude snažit vnutit ten svůj a přesvědčit vás o tom, že váš je chybný. Opravdu nemáte rádi, když vám někdo mluví do života a strká nos do vašich věcí, proto se pořádně naštvete. Zůstaňte ale klidní!

 

Váhy
Budete se dnes snažit pracovat na vylepšení své pozice. Netýká se to jenom práce, ale vlastně všech oblastí života. Problém je, že teď nemáte dostatek energie, ani správnou motivaci. A to je hlavní palivo pro všechny důležité kroky. Bez nich to nejde.

 

Štír
Pokud dnes budete potřebovat cokoliv zařídit, s odvahou se o to pokuste. Budete mít dostatek energie pro dotažení věcí do konce, navíc je vaše komunikace obratná. Díky tomu si zařídíte mnohé výhody v zaměstnání i v soukromém životě. Víte, jak na to!

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE
Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!


Střelec
V poslední době máte sklony se uzavírat do sebe a izolovat od okolí. Jeho zájem vám není příjemný. Dnes se vás někdo zeptá, zda se něco neděje. Pokud je to člověk, kterému věříte a máte nějaké starosti, pak se mu svěřte. Nebuďte na trápení sami.

 

Kozoroh
Skupinové aktivity vám dnes přinesou setkání s někým hodně zajímavým. Ať už půjde o týmovou práci v zaměstnání nebo sport, bude to přínosné pro obě strany. V takovém člověku nemusíte najít jen partnera, ale třeba i báječného kamaráda do nepohody.

 

Vodnář
Na splíny a chmury je dobrým lékem tvůrčí činnost. Snažte se dnes vyjádřit sami sebe. Klidně se pusťte do autoportrétu, zkuste háčkovat nebo vařit. Jednoduše se nebojte ani takové činnosti, se kterou zatím nemáte zkušenosti. Bez ohledu na výsledek!

 

Ryby
Rádi byste vnesli do práce a volnočasových aktivit svěží vítr, ale cítíte se dnes dost unavení na to, abyste to mohli zrealizovat. Zůstanete tedy jen u představ. Ale i ty můžete vybrousit do fantastických detailů a ve vhodný čas je uvést do reality.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře