Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 28.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 28.06.2018, 00:00 | 28.06.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 28.6.2018 podle hvězd.

Beran 

Dnešní úplněk vynese do popředí určité záležitosti týkající se vaší kariéry. Budete se jim muset věnovat. Nemusí to být jen radostné novinky, ale i věci, které vám nejsou příjemné. Berte to tak, že to zkrátka jinak nejde a buďte připraveni na změny.

 

Býk
Úplněk ve vás dnes vyvolá zájem o společenská setkání. Tak nějaké naplánujte a pozvěte na ně přáteli i příbuzné. Anebo udělejte akce dvě, pro rodinu a přátele zvlášť. Začnete přemýšlet také o letních výletech, sepište si seznam svých vysněných cílů!

 

Blíženci
Dnes budete řešit záležitosti související s majetkem vám blízké osoby. Bude třeba vašeho zásahu nebo třeba jenom někomu dobře poradíte. Každopádně se to bez vás neobejde! Úplněk také povzbudí vaši smyslnost a rovněž zvýší intenzitu vašich prožitků.

 

Rak
Ve světle dnešního úplňku začnete jinak nahlížet na váš partnerský vztah. Může se dokonce objevit myšlenka na možnost jeho ukončení a nalezení nového protějšku. Dnes nic neřešte, nejste objektivní, Luna na vás působí. Hlavně se v ničem neukvapujte!

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Úplněk ve vás vyvolá pocit zodpovědnosti a budete se snažit pohlížet i na běžné denní úkoly a problémy s větším zájmem. Objeví se rovněž nutnost vyřešit nějakou vážnější záležitost, která trápí vás i vaši rodinu. S takovým přístupem vše zvládnete!

 

Panna
Dnešní úplněk vnese do vašeho vztahu čerstvý vítr. U partnerských a manželských dvojic prohloubí citové pouto a vzájemné porozumění. Na druhou stranu podpoří ukončení vztahů, které mají skončit. Single osoby by vlivu měly využít k nalezení lásky.

 

Váhy
Pod vlivem dnešního úplňku budete řešit záležitosti, týkající se domova a rodinného krbu. Půjde jak o věci pohodové, tak o problémy, které byste nejraději řešit vůbec nechtěli. V mnoha případech se vás zmocní starost o některého z vašich blízkých.

 

Štír
Budete dnes díky úplňku řešit záležitosti, týkající se vašich sourozenců. Můžete dojít ke kompromisu v záležitosti, kde jste měli každý jiný názor anebo naopak pochopíte, jak moc jste si blízcí. Každopádně buďte připraveni na kontakt tohoto druhu.

 

TÝDENNÍ TAROT
Vytáhněte si ZDARMA tarotovou kartu s výkladem pro každý den v týdnu!

 

Střelec
Svit dnešního úplňku vytahuje z úkrytu finanční záležitosti a svítí na celý váš peněžní sektor. Objeví se záležitosti, které bude nutné co nejrychleji vyřešit. Vy si s tím poradíte, jen zbytečně neotálejte! Ani v pozitivních, ani negativních věcech.

 

Kozoroh
Jakoby to nestačilo, že vám planety docela zatápí a jste z toho už docela rozhození, dnešní úplněk zvýší vaši citlivost při řešení nepříjemných záležitostí. Aktivuje také vaše osobní záležitosti. Postavte se všemu čelem, a tak z toho vyjdete se ctí.

 

Vodnář
Úplněk ve vás dnes vyvolá touhu vypořádat se s věcmi ze své minulosti. Dostanete příležitost je pochopit a poučit se z nich do budoucna. Pomoci vám v tom může starší osoba, kterou znáte a věříte jí. Její životní zkušenosti jsou opravdu k nezaplacení.

 

Ryby
Ve svitu úplňku jasněji uvidíte, jak moc důležití jsou pro vás vaši přátelé a vazby mezi vámi. Domluvte se a snažte se splnit si nějaké společné přání. Sdílená radost je přece dvojnásobná! Dnes si rovněž uvědomíte, jaký význam má vzájemná důvěra.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře