Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 16.2.2017 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 16.02.2017, 00:40 | 16.02.2017, 00:40 | doma.cz

Čtvrtek, 16.2.2017 podle horoskopu.

Beran

Neodmítejte ve čtvrtek žádnou zajímavou nabídku, která by vám mohla zlepšit finanční rozpočet, stejně jako vaše sebevědomí. Pokud se budete snažit, může se vám opravdu velmi dobře zadařit. V lásce se vám bude vést také poměrně dobře, takže pohodička.

 

Býk
Nemějte dnes příliš velkou péči o to, co si myslí vaše okolí. Důležité jsou vaše pocity. Další nástrahy jsou ukryty ve společném rodinném rozpočtu, ani zde není radno věci pitvat. Od odpoledne si konečně oddechnete a dostanete shůry větší optimismus.

 

Blíženec
Kdosi bude nositelem dobrých zpráv, dokáže splnit vaše velké přání! Vesmírní trubadúři se shodují, že vaše ratolest může být ověnčena mimořádným úspěchem a to ať jde o školní záležitosti, sport nebo zcela novou dovednost. Budete tak na ni pyšní.

 

Rak
Dnešní den není pro vás vhodným z hlediska zvelebování interiéru ani pro přílišnou otrockou práci, je tedy vhodné přeorientovat se na jiné priority. Zkuste se užít trochu zábavy, samozřejmě v rámci možností a hned se budete cítit mnohem lépe.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!
 

Lev
Než někomu něco slíbíte, zjistěte si, zda na to budete mít dostatek času. S vaším drahým protějšek strávíte čtvrteční den hezky v teple domova. Pokud chcete investovat, učiňte tak raději až koncem dne, pak se zadaří více, než očekáváte. Uvidíte sami.

 

Panna
Měli byste se více věnovat mezilidským vztahům a zjistíte, že jsou některé věci, které vám doposud unikaly, ale nemusely. Úprava interiéru je vhodná zejména po stránce dekorací a líbivých doplňků, malování, tapetování nebo koupě nového zařízení.

 

Váhy
Dobře vám bude v kruhu rodinném, proto byste se měli vyvarovat velkých přesčasů, je-li to jenom trochu možné. Tento čas je rovněž příhodný pro rozvíjení talentu vašich dítek a následné vhodné nasměrování. Bavit vás budou i různé společenské hry.

 

Štír
Konečně se vám podaří prolomit nějaké rodinné bariéry, které vám doposud bránily v komunikaci, s některými členy vaší rodinky a nyní se budete divit tomu, jak si bezvadně rozumíte. Odpouštění je konec konců nejlepší lék, tak si ho spolu dopřejte.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Střelec
Hvězdy dnes mluví poměrně jasně. Vzkazují, že se máte pokusit co nejvíce stihnout do odpoledních hodin, pak už by vám totiž mohla začít scházet potřebná vitalita. Večer byste měli zasvětit spíše zábavě, protože to je přesně to, co si tělo i duše žádá.

 

Kozoroh
Budete se hůře koncentrovat, navíc vás snadno vytočí každá maličkost. Faktem je, že v této době vycházíte hůře s autoritami a jak se říká, přes váš názor vlak nejede. Co tak se nad tím trochu zamyslet? Smírnějším přístupem můžete jen získat, uvidíte.

 

Vodnář
Nebojte se dát do svého života nějaké nové podněty, to co už vám neslouží a nepřináší radost, si raději odepřete. Vynikající pro vás naopak bude posezení s přáteli, nebo také účast při sportovních utkáních či návštěva fitness centra. Pohyb je třeba.

 

Ryby
Co se týče společného vyžití se svými nejbližšími, plánované příjemné akce nebo cesty orientujte spíše až na dobu kolem podvečera, efekt bude výraznější. Zvláště když už budete mít všechny povinnosti hotové a nebudete se muset obávat časového presu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře