Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 19.3.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 19.03.2017, 00:00 | 19.03.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 19.3.2017 podle hvězd.

Beran
Je před vámi neděle jako z pohádky, milí Berani! Zůstali jste doma? Udělejte si snídani do postele a v klidu poležte u filmu. Můžete vyrazit i na kratší výlet, ale s aktivitami to moc nepřehánějte. Potřebujete se trochu uklidnit po náročném týdnu.

 

Býk
Svatý Josef s tváří milou, končí zimu s plnou silou! Jaro definitivně nastupuje svou cestu a den na čerstvém vzduchu vás nabije optimismem, rozhodností a odvahou. Pozor na přílišnou otevřenost, z rozšafnosti byste mohli říct něco, co by vás mrzelo.

 

Blíženci
Čeká vás den jako stvořený pro rodinu, milí Blíženci. Pokud žijete sami, navštivte příbuzné. V rodinném kruhu totiž vládne jedinečně příjemné klima spontánnosti a porozumění. Máte touhu dozvědět se podrobnosti o životě svých příbuzných a užít si je.

 

Rak
Konečně neděle! Den, který patří jen vám. Nemusíte dělat vůbec nic, jen pokud chcete, naplánujte si velmi nenáročný program, složený ze svých nejoblíbenějších činností. Myslete jen na příjemné věci a případné chmury rychle zažeňte veselou myšlenkou.

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!
 

Lev
Neděle je od slova nedělat a vy na to někdy zapomínáte! Nemůžete se ale přece přepínat věčně, každý musí odpočívat. I když odpočinek ve vašem podání se podobá více vrcholovému sportu. Už trénujete? Závody v běhu nebo jízdě na kole jsou to pravé!

 

Panna
Jste v dobrém rozmaru, protože je tu neděle a jen vy sami si zrežírujete, jaká asi bude. Konečně si můžete přispat, a pak celý den věnovat třeba projektům kolem domu nebo na zahrádce. Potřebujete pohyb na čerstvém vzduchu, a také pocit užitečnosti.

 

Váhy
Můžete se dnes vzbudit s překvapivými touhami, milé Váhy. Napadne vás, že byste se mohli vydat na cesty, že byste se měli sejít s přáteli, začít se učit jazyky, jít sportovat a spousta dalších nápadů. Nakonec ale asi zůstane pouze u nejasných tužeb.

 

Štír
Máte vynikající výtvarný talent a cit. Pokud jste se ještě nepustili do jarní úpravy svého příbytku, je ten nejlepší čas. Nemusíte počítat každou korunu, tak se vydejte na nákup dekorativních předmětů a pusťte se do díla! Vašemu vkusu nikdo neodolá.

 

Aplikace zdarma: RUNY - VÝHLED DO BUDOUCNOSTI. Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok!
 

Střelec
Neděle je rituál, který by neměli vynechávat ani ti nejzarputilejší workoholici. I Pán Bůh poslední den odpočíval a tak by to mělo být. Dlouho spěte, pak se oblečte do svátečního, oběd si dejte v restauraci a po obědě procházku. Neděle jak má být!

 

Kozoroh
K nedělnímu odpočinku patří regenerace, a na ni se soustřeďte. V příštím týdnu vám Slunce přinese nedočkavost, která bude chtít narušit vaši pověstnou rozvážnost a disciplínu. Bez funkčního těla a mysli byste nemohli nepříjemnému vlivu Slunce čelit.

 

Vodnář
Jste dnes trochu přecitlivělí, milí Vodnáři. Neděste se, je neděle a není proč si neužít i emoce. Zůstaňte dlouho v posteli a místo snídaně si udělejte rovnou brunch. Budete pak mít celý zbytek dne jen pro své nápady. Co takhle udělat si filmový den?

 

Ryby
Máte příznivé období pro cestování a tak se může stát, že tuto neděli trávíte v horách s batohem na zádech, na kole u řeky nebo třeba v některém z evropských velkoměst u šálku s kávou. Vyloučené nejsou ani služební cesty, ale překvapivě plné zábavy!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře