Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 9.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 09.04.2017, 00:00 | 09.04.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 9.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Slunce ve vašem znamení vám dává schopnost skloubit volnočasové aktivity ke spokojenosti všech členů rodiny. Možná byste si mohli vytvořit i novou nedělní rodinnou tradici. A jak jste na tom se zkrášlováním svého hnízdečka? Připraveni na Velikonoce?

 

Býk
Neděle jako z pohádky! Delší lenošení v posteli a rodinný oběd vás skvěle nastartují pro aktivní odpoledne v souladu s koníčky vašich blízkých. Neodpírejte si poznat něco nového. Užijte si s rodinou nový druh sportu, umění nebo kolektivní zábavy.

 

Blíženci
Neděle by měla být opravdovým vrcholem týdne. Často na to zapomínáme. Nemusíte rovnou spěchat na ranní mši, abyste zažili slavnostní nedělní atmosféru. Stačí si ráno přispat, dát si rodinný oběd, vyvarovat se všech prací a nejezdit po nákupech.

 

Rak
Merkur vám dává pocit sebehodnoty, což je pro vaše skromné znamení novinka. Nebojte se, s novým pocitem se sžijete lépe než by se vám zdálo. Vaší blízcí vám nezapomenou vaši hodnotu připomenout a za nedlouho bude vaše sebevědomí zcela přirozené.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Lev
Lví neděle za to většinou stojí! Dnes ale záleží na vaší momentální náladě. Nikdo vás k ničemu nepřesvědčí, všechno si budete chtít dělat po svém. Proč ne? Jste Lvi, páni tvorstva! Ale svým blízkým vysvětlete, proč potřebujete mít jeden den pro sebe.

 

Panna
Neděle je dnem, kdy byste si neměli s ničím dělat násilí. Nesledujte termíny, nehoňte se, nesnažte se všem vyhovět. Dnes byste si měli odpočinout a na tom záleží nejvíc. Všechnu svou vitalitu můžete vrhnout do svých koníčků nebo aktivního odpočinku.

 

Váhy
Neděle pro vás obvykle nemívá posvátnost, jakou by si zasloužila. Může za to hlavně zvyk odkládat na neděli práce, které se nestihly v týdnu. Zamyslete se nad tím, jak vrátit neděli slavnostní atmosféru. Každý týden si zaslouží slavnostní zakončení.

 

Štír
Milujete rodinné neděle, milí Štíři, ale nemusíte celý den trávit jen ve svém hnízdečku. Oběd v restauraci, odpolední procházka, návštěva kina nebo společná práce na zahrádce vám dá možná ještě silnější pocit domova, než ony pověstné čtyři stěny.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!
 

Střelec
Někdy máte rádi nedělní lenošení, ale dnes tomu tak není. Energie vás neopouští a jste jako neřízená střela. Svými nápady zásobujete své blízké s takovou intenzitou, že se z toho cítí unavení. Mějte pro ně pochopení, oni prostě odpočívat potřebují.

 

Kozoroh
Dnes byste měli více odpočívat, milí Kozorozi. Potřebujete obnovit energii do nového pracovního týdne, proto se nepouštějte do žádných náročných úkolů. V klidu a pohodě dodělejte, co máte rozděláno a pak už jen odpočívejte a nestyďte se lenošit.

 

Vodnář
Nedělní lenošení vás dnes neláká? Ani Bůh v neděli nepracoval, tak to mějte občas na mysli. Vaše tělo není stroj, potřebuje relaxovat. Výbornou relaxací je pro vás cestování. Stačí i výlet do přírody nedaleko vašeho domova a najednou pookřejete.

 

Ryby
Uděláte si krásnou neděli se svými nejbližšími. Vycházíte spolu skvěle a vaše společné chvíle u rodinného krbu nabývají na poetičnosti. Ať posloucháte hudbu, zaobíráte se četbou nebo jinou příjemnou zábavou, spojuje vás láska a vědomí soudružnosti.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře