Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 16.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 16.04.2017, 00:00 | 16.04.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 16.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Dnes nemáte svůj den, milí Berani. Neplánujte si proto nic náročného a pořádně odpočívejte. Je Hod Boží, možná se vydáte na návštěvu příbuzných. Držte se v diskuzích stranou, ať se někoho nedotknete. A ničeho se nebojte, zítra se hvězdy zase umoudří.

 

Býk
Věděli jste, že na Hod Boží by se nemělo nic dělat? Uklízet, stlát, zametat, vařit, prostě nic. Po mši se pak ukončil půst a započalo hodování. Možná máte doma už trochu jiné velikonoční tradice, každopádně vám udělá dobře nějaké tradice udržovat.

 

Blíženci
Velikonoční neděli si nechcete nechat ujít. Ačkoli se nabízí příjemné lenošení, raději se rozhodnete pro nějakou akci. Někteří z vás se rozhodnou pro vytvoření vlastních tradic výletem do zahraničí. Není proč se tomu bránit, hvězdy vás podporují.

 

Rak
Pokud se netouláte někde po světě, čeká vás klasický rodinný velikonoční program. Nezapomeňte mu dodat více slavnostní atmosféry, například tím, že nebudete nic dělat. Na návštěvu příbuzných se pak oblékněte ještě trochu slavnostněji než obvykle.

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!
 

Lev
I když jste to nečekali, velikonoční svátky u vás v rodině nebudou tím pravým balzámem na nervy. Někteří tvrdohlavější členové rodiny se vás mohou pokusit pěkně vytočit. Nenechte se vyprovokovat ke konfliktu a nerozčilujte se. Vše se zase brzy změní.

 

Panna
Můžete mít trochu smíšené pocity. Vysnili jste si ty nejdokonalejší Velikonoce, ale našli jste nějakou chybičku na kráse? Nenechte si tím kazit náladu, je to jen vaše chiméra. Všichni jsou spokojení a šťastní, tak si zbytečně nepřidělávejte starosti.

 

Váhy
I vaše rodina má své vlastní velikonoční tradice. Ať už k nim patří výlety do přírody, návštěvy příbuzných, procházky po městě nebo cesta do obchodního centra, užijete si je. Jen se snažte zjistit, jestli jsou všichni členové rodiny opravdu šťastní.

 

Štír
Aprílové počasí, tak by se daly charakterizovat vaše nálady. Máte blízko k rozčilení, a za chvilku jste zase naměkko. Přitom rozhodně nechcete vnést do sváteční nálady nervozitu, konflikty a rozbroje. Raději se pořádně obrňte proti hvězdné provokaci.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?
 

Střelec
Luna je ve Střelci a to je váš den! Den plný humoru a smíchu, vládne optimismus a nadšení. Ohnivé znamení přináší neklid a neposednost, touhu po cestování nebo po vzdělání. Ale nejlépe se budete cítit ve společnosti, ať už příbuzných nebo přátel.

 

Kozoroh
Proč si neužít Velikonoce v klidu, bez zbytečných adrenalinových zábav a divočin? Uvědomujete hlubší poselství Zmrtvýchvstání a rádi byste si jej prožili v harmonii se svým nitrem. Nevyčítejte svým blízkým, že oni oslavují po pohansku příchod jara.

 

Vodnář
I když se snažíte být v klidu, nemáte to vůbec jednoduché. Buďte připraveni na to, že některý z mladších členů rodiny vás vyprovokuje ke zbytečnému výbuchu. Držte se na uzdě a snažte se jeho tvrdohlavosti přejít, jinak zkazíte svým bližním svátky.

 

Ryby
Ranní rozmrzelost vás rychle přejde. Je přece Hod Boží, den, kdy se celý svět raduje! A i když možná vynecháte mši a další náboženské obřady, slavnostní pocit vám vydrží až do večera. Nejzajímavěji se jeví diskuze o výběru vaší společné dovolené.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře