Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 4.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 04.06.2017, 08:45 | 04.06.2017, 08:45 | doma.cz

Neděle, 4.6.2017 podle hvězd.

 Beran

S největší pravděpodobností se ve vaší rodině již dlouho vznáší problém, o kterém víte, že by se měl řešit. I když vám to teď opravdu pálí a domýšlíte věci do důsledků, dejte si pozor na přemíru energie, s jakou problémy řešíte. Můžete se ukvapit.

 

Býk

Relaxace je hlavní slovo dnešního dne! Je neděle a to je čas odpočinku a ochutnávky krás života. Zapomeňte na povinnosti a případný domácí nepořádek, není to nic, co by nemohlo počkat do zítra. Dnes se uvolněte a dělejte jen to, co opravdu chcete!

 

Blíženci

Trávíte-li svou neděli na výletě nebo nějaké cestě, dejte si pozor na finance. Plaťte raději hotově, při platbě kartou byste nemuseli mít svou útratu tolik pod kontrolou. Hvězdy varují, že užívání si na výletě k větším výdajům rozhodně láká a svádí.

 

Rak

Od rána cítíte příval energie, jako by vám v žilách kolovala krev akčního hrdiny. Je ideální den pro dobrodružství, o kterém už dlouho sníte, ale ještě jste na jeho realizaci nenastřádali dost odvahy. Nemusíte se už ničeho bát, užijete si to naplno!

 

ČERVNOVÝ TAROT!

Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď! 

 

Lev

Dnes se váš soukromý a profesní život protne a vzájemně se podpoří. Doma naleznete inspiraci k práci a při přemítání o profesi si uvědomíte řadu pocitů. Toto splývání vám udělá radost, ale vaše okolí už zdaleka tak nadšené není. Nezanedbáváte je?

 

Panna

City a souznění s vaším okolím nabírají na intenzitě a dokážete se nebývale vcítit do pocitů svých blízkých. To předznamenává neděli jako z pohádky, zvláště pokud jste se rozhodli dnešní den trávit doma nebo v jeho okolí a dělat jen to, co máte rádi.

 

Váhy

Dnes zachovejte klid. Je neděle a vy si ji nenechte kazit, i když hvězdy napovídají, že se chystá nepříjemnost v lásce. Buďte přístupní kompromisům a neberte věci příliš vážně. Jen tak dosáhnete toho, že vám nedělní den uplyne bez větších nesnází.

 

Štír

Na neděli vám hvězdy připravily speciální příděl lásky! Co už si přát lepšího? Dlouhodobé vztahy se ještě prohloubí, ale skutečnou pohádku mohou zažít nezadaní. Podmínkou je nezůstávat celý den doma, ale vyrazit někam do přírody nebo po památkách.


TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Opět dnes začínáte pociťovat, že vaše neposedná duše nevydrží dlouho spoutaná a potřebuje rozlet. Jste velmi kreativní, tak zkuste tento svůj dar ventilovat ve vlastní domácnosti. Máte vkus a jistě se vám povede vybrat a sladit nové bytové doplňky.

 

Kozoroh

Hvězdy dnes varují před hazardem a to zejména s financemi. Nejde jen o to, že byste se neměli pouštět do hazardních her a hraní na automatech, ale nedoporučují ani investice a spekulace. Pozor si dejte i při nákupu dražšího zařízení, domu či auta.

 

Vodnář

Dnes máte svůj šťastný den! V kombinaci se skutečností, že je neděle, je to opravdová pohádka. Do čehokoli se dnes pustíte, všechno se vám podaří. Hvězdy však radí hlavně odpočívat a zabývat se jen těmi činnostmi, které vám dělají největší radost!

 

Ryby

Vaše vnitřní dítě si chce hrát! Jako děti rozvíjí hrou svou tvořivost a objevují svět, i vy jste dnes okouzleni vším, co je překvapivé a co vás inspiruje k tvorbě. Neodpírejte si realizaci žádného bláznivého nápadu, který se vám ráno objeví v hlavě!

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře