Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 18.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 18.06.2017, 09:45 | 18.06.2017, 09:45 | doma.cz

Neděle, 18.6.2017 podle hvězd.

Beran

Vaše rozjeté emoce jsou dnes ještě více umocněny, takže můžete svému okolí připadat jako neřízená střela. Snažte se trošku uklidnit. Vaši milovaní mají vaši akčnost do určité míry rádi, ale nic se nemá přehánět. Někdy totiž může být skoro až otravná.

 

Býk

Podnikejte s rodinou toulky přírodou, pikniky, grilovací party nebo večerní posezení v letních zahrádkách spojené s příjemným občerstvením. Jen tak vnesete do své neděle klid a pohodu. Jiné prostředí dá vašim blízkým také jiné podněty k přemýšlení.

 

Blíženci

Nezadaní, zbystřete! Na zajímavém zájezdu totiž můžete nejpravděpodobněji infikovat své srdce zamilováním. Cestování je ale vhodné i pro manželské páry - společné vjemy a zážitky zintenzivní vzájemnou náklonnost a oživí váš vztah. Šťastnou cestu!

 

Rak

Neděle jako z pohádky! Vzájemné vztahy zažívají naprostou harmonii a na osamělá srdce se dnes každý jen usmívá. Prostě, milí Ráčci, šíříte kolem sebe takovou pohodu a lásku, že svými klepety snadno chytnete každého za srdce a zpříjemníte mu den.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Lev

Ačkoli vám Afrodité v červnu příliš nepřeje, výjimky potvrzují pravidlo. A takovou výjimkou je právě dnešní den, milí Lvíčci. Láska vás rozzáří od samého rána a hvězdy slibují celou řadu krásných a hlubokých prožitků, které vám projasní celý týden.

 

Panna

Nebuďte zasmušilí a nevyžadujte moc! Stačí opravdu si uvědomit v drobných maličkostech, jak velké štěstí prožíváte, a najednou se starosti rozplynou. Užijte si neděli a relaxujte naplno při svých oblíbených činnostech. Vyhněte se ale povinnostem!

 

Váhy

Nestihli jste si zajistit dovolenou? Žádný stres, i na poslední chvíli lze objevit něco mimořádného! Možná, že vás nakonec překvapí, jak příjemně se můžete cítit v zemi, o které jste dosud sotva slyšeli. Ale v tom je kouzlo dovolené - poznávat nové.

 

Štír

Trpělivý dialog nebo nějaká delší společná cesta. To jsou rady hvězd, jak překonat krizi ve vašem vztahu. Rozhodně byste se neměli nechat strhnout hádkou nebo to dokonce hnát do konfliktu. Neprospělo by to ani zdraví, ani samotnému výsledku sporu.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?

Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec

Můžete být nevrlí z toho, jak se někdo stále snaží vás omezovat. Ve skutečnosti máte mnohem více volnosti než jakékoliv jiné znamení, ale vám se to nezdá. Potřebujete prostě úplně nejvíc svobody ze všech znamení a vašim blízkým to dělá těžkou hlavu.

 

Kozoroh

Pokud vás dnes dráždí, jak vaše drahá polovička vytrvale zastává své nemístné názory a není s ní řeč, zkuste změnit prostředí. Oběma udělá dobře krátký výlet nebo delší procházka s návštěvou kavárny nebo cukrárny, případně nějaký společný koníček.

 

Vodnář

Ačkoli máte pocit, že si užíváte, vaše drahá polovička to tak vidět nemusí. Rozdílné vnímání prožitků, to je komplikace, kterou si pro vás připravily nepřející hvězdy! Mějte trpělivost, snažte se zbytečně nediskutovat a prožijete krásnou neděli.

 

Ryby

Slyšeli jste o Stvoření světa? I Pán Bůh sedmý den odpočíval, tak proč vy byste neměli? Neděle je jako stvořená k vlastnímu programu. Dělejte prostě to, co máte nejraději. Každá práce přece počká a vy také potřebujete mít alespoň jeden volný den!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře