Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 2.7.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 02.07.2017, 00:00 | 02.07.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 2.7.2017 podle hvězd.

Beran
Co tak se odreagovat zvelebováním svého domácího hnízdečka? Hvězdy teď podporují váš dekorační talent na maximum! Spolehněte se na to, že vaše kreativita potěší nejen vaše oko, ale uchlácholí i vašeho partnera a přinese kýženou pochvalu a odměnu.


Býk
Disponujete dnes marsovskou energií, kterou je vhodné využít dobrým směrem - aktivita na domácím poli je vítána. Potřebujete vyřešit nebo renovovat zahradní bazén, dekorovat skalku menším vodotryskem či opravit vodovodní kohoutky? Směle do toho!

 

Blíženci
Jste výborně naladěni, zvídaví a hraví! Čím to? To Venuše si pro vás už chystá nejkrásnější milostné období, jaké si dovedete představit. Nezadaní se budou cítit jako králové a královny smyslnosti a dlouhodobé páry prohloubí svou intimitu na maximum.

 

Rak
Elánu máte nadmíru a i když se jej chystáte využít v kariéře, ani své nejbližší nepouštíte k vodě! Vztahy s vašimi nejmilejšími fungují na jedničku a nezaznamenáváte žádné žabomyší války či větší problémy. Jen nechte na pokoji váš domácí rozpočet.

 

Aplikace zdarma: Hodíme se k sobě? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Lev
Dnes je vhodné udělat si prostor a věnovat se svým zálibám nebo zájmům vašich dětí. Luna tomuto přikládá velkou důležitost. Takže ani vy nepodceňujte význam koníčků a volnočasových aktivit a pusťte se do nich se lví vervou! Potřebujete si odpočinout!


Panna
Ve své rozjetosti se snažíte svým blízkým vnutit svou představu ideálního víkendu. Vaši nejbližší ale projevují určitou mrzutost a jejich náhled na prožívání letního období je odlišný. Zvolněte a oddávejte se více volnočasovým aktivitám či odpočinku.

 

Váhy
Kvůli vašim romantickým vzletům to může dnes v rodinné atmosféře zaskřípat. Snažte se připravit si nenáročný program a nenuťte své blízké, aby jej s vámi sdíleli. Vždyť nemusíte být stále jen spolu a můžete si večer vyprávět, jaký jste měli den.


Štír
Neděle je dnem odpočinku a tato neděle by měla být s velkým N. I když máte pocit, že z práce přehnaně přepracovaní nejste, musíte opravdu pořádně odpočívat a to aktivitami, které máte nejraději. A klidně nemusíte dělat nic, dnes je přece neděle!

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec
Nesnášíte žádná omezení, ale máte pocit, že vaše drahá polovička na vás dnes stále tlačí. Možná jste už unaveni její stálou péčí, ale uvědomte si, jaké máte štěstí! Kolikrát za život potkáte lásku? Tak s ní nehazardujte a snažte se jí vyjít vstříc.

 

Kozoroh
Atmosféra na domácí půdě signalizuje bohužel určitou nervozitu, takže je vhodné obrnit se trpělivostí. Hvězdy se baví zkreslováním vašeho pohledu na věc, a tak se vůči nim zapřete a obejděte jejich nástrahy. Užijte si neděli podle svých představ.


Vodnář
Dnes jste nabiti mimořádně laskavou a mírumilovnou energií, kterou působíte na své okolí a především na atmosféru vašeho rodinného zázemí. Ve vašem domácím hnízdečku kraluje láska, krása a styl. Některá znamení vám dnes mohou opravdu jen závidět!


Ryby
Hvězdy vás velmi důrazně nabádají, abyste dnes preferovali společně trávený čas a provozování koníčků! Čeká vás hora zábavy, tak se ráno zbytečně nezdržujte v posteli a snažte se využít každou minutku k tomu nejveselejšímu, co vás může jen napadnout.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře