Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 9.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 09.07.2017, 00:19 | 09.07.2017, 00:19 | doma.cz

Neděle, 9.7.2017 podle horoskopu.

Beran

Dnešní úplněk přináší do popředí záležitosti spojené s vaší prací. Získáváte větší jasno a vhled do situací, které vám byly poslední dobou spíše vzdálené. Najednou lépe rozumíte i tomu, co od své kariéry očekáváte a čemu se chcete v budoucnu věnovat.

 

Býk
Máte šťastný den, milí Býci! To je právě ten den, kdy se vám všechno podaří, ať už se rozhodnete dělat cokoli. Navíc je dnes úplněk a ten vám může přivát kontakt s někým z ciziny nebo můžete řešit záležitosti spojené s nějakou zahraniční firmou.

 

Blíženci
Nedělní odpočinek trochu narušuje dnešní úplněk. Ten vám může přinést do popředí tematiku spojenou s majetkem a financemi, přičemž se jeví důležitá i určitá záležitost ohledně dědictví. Nebojte se, hvězdy vidí všechny dnešní události jen pozitivně.

 

Rak
Dnes vám hvězdy nepřejí a připojuje se k nim i Luna. V manželském soužití se může schylovat k nějakému nedorozumění, přičemž dosáhnete lepších výsledků přímým vyjadřováním nežli stáhnutím se pod svůj krunýř. Buďte trpěliví a vše překonáte bez újmy.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Lev
Úplněk v neděli často naruší harmonii týdne a nejinak tomu bude i dnes. Zelenou mají povinnosti běžného dne a pracovní záležitosti. Vznikne ve vás předsevzetí, že nějakou věc dovedete v tomto dnu do konce. Hodně štěstí k dodržení vašeho předsevzetí!

 

Panna
Šťastný den je tady a to ještě v kombinaci s nedělí a úplňkem, co víc si přát? Luna hrne do popředí vaše volnočasové aktivity a zájmy. Odložte teď pracovní starosti a věnujte se svým koníčkům a to třeba i těm dávno zapomenutým nebo třeba odloženým.

 

Váhy
Hvězdy vám přináší nepříznivý den a díky úplňku navíc může dojít k řešení nějaké záležitosti týkající se rodiny a domova. Na domácí půdě převládají akademické debaty. Snažte se být nad věcí a věci nehrotit, je přece neděle a tak si ji trochu užijte.

 

Štír
Probudili jste se do krásné neděle, do níž úplněk navíc přináší kontakty s lidmi ve vašem okolí a společenské vztahy, které mohou přinést zásadní užitek. Každopádně si užijte hlavně přátele. Vyrazte na výlet nebo zorganizujte sousedské grilování.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!
 

Střelec
Do popředí vašeho zájmu se dostávají peněžní záležitosti nebo ověřování účetních postupů. Přináší je dnešní úplněk a tak je berte vážně. Je zapotřebí zvýšit obezřetnost a případně požádat o pomoc odborníka, který vám pomůže najít optimální řešení.

 

Kozoroh
Luna se svým úplňkem ani hvězdy samotné vám nepřináší právě nejpříznivější den. Aktuální se může stát nějaká záležitost spojená s dětmi, která žádá rychlé řešení. Každopádně nepodléhejte panice a řešte vše s chladnou hlavou a pokud možno bez emocí.

 

Vodnář
Na světlo dnešní úplněk vytáhne věci spojené s minulostí. Můžete být daleko emočnější a nostalgičtí z nějakých silných vzpomínek. Nebuďte z toho ale rozpačití, to k životu patří a prožívání minulosti naplno vás dovede posunout vstříc budoucnosti.

 

Ryby
Neděle nahrává setkání s přáteli a protože jej doporučuje i dnešní úplněk, neváhejte. Luna dokonce hovoří o možnosti odstartovat s nimi nějaký důležitý plán. Jeďte na výlet nebo si vyražte do oblíbené hospůdky, bavte se všechno další už přijde samo.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře