Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 16.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 16.07.2017, 00:00 | 16.07.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 16.7.2017 podle horoskopu.

Beran
Jste nabiti elánem a kreativitou, tak proč je nevyužít ke zvelebování svého vlastního hnízdečka? Máte mimořádně šťastnou ruku pro nákup doplňků i cit pro barevné kombinace, takže změna, do které se dnes pustíte, dopadne na jedničku s hvězdičkou!

 

Býk
Živlem dnešního dne je pro všechny Býky voda! Pokud se právě nepovalujete na pláži u moře, jezera nebo rybníka, vyrazte alespoň na procházku k řece nebo do aquaparku. A chcete-li zůstat na zahrádce, pusťte se třeba do budování okrasného jezírka.

 

Blíženci
Pověste dnes na hřebík všechny nápady na renovaci domácnosti nebo za rady! Je přece neděle a tak se nemá nic dělat. Hvězdy doporučují relaxovat u rybníka nebo řeky s knihou nebo přehrávačem hudby. Pořádný odpočinek už opravdu potřebujete jako sůl.

 

Rak
Zapomeňte na finanční rozbory a plánování rodinných výdajů. Dnes nemáte den na ekonomické rozvahy, raději si udělejte pěkný den, složený pouze z činností, které máte opravdu rádi. Hlavně se nenechte nikým nutit do něčeho, do čeho se vám nebude chtít!

 

ČERVENCOVÝ TAROT!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!
 

Lev
Dnes se může z obyčejné neděle stát velice snadno nejkrásnější den týdne. Postačí, abyste poslouchali pokyny hvězd a nepouštěli se do ničeho, co přímo nesouvisí se zábavou nebo vašimi volnočasovými aktivitami. Čeká vás den plný krásných zážitků!

 

Panna
Hvězdy vás dopují nezměrnou energií, ze které jsou doma všichni nadšení. Ještě než se stihnou rozkoukat, zahrnete je takovým množstvím návrhů na skvělou neděli, že se nestačí divit. Ať nakonec budete dělat cokoli, pod hvězdnou ochranou si to užijete!

 

Váhy
Snažte se skloubit svou touhu po poznávání, cestování a otevírání nových obzorů se zájmy svých blízkých. Co třeba vyrazit na kombinovaný pobyt s výlety, kde můžete odpočívat i poznávat? Hvězdy doporučují třeba jižní Itálii nebo severní Španělsko.

 

Štír
Máte zájem o společné vyžití, harmonii a jste ochotni vkládat hodně energie do volnočasových aktivit. Doma si toho velice váží a hlavně děti jsou z vás nadšené. Pokud děti nemáte, vyhledejte děti příbuzných, budete si dnes velmi rozumět a užijete se.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!
 

Střelec
Menší problémy může přinést rozdílný náhled na trávení společného volného času s vaším partnerem. Nesdílí vaši dobrodružnou náturu a tak se ji raději snažte nenutit. Zbytečně byste mohli zadělat na nepříjemné konflikty, které by vám zkazili neděli.


Kozoroh
Jak dlouho jste nebyli kempovat? Hvězdy si myslí, že byste se k tomu měli vrátit. Vlahá ranní rosa, zpěv ptáků, vůně trávy, pečené buřty a zpěv u táboráku, to je přesně ta romantika, na kterou už pomalu začínáte zapomínat. Osvěžte si dnes paměť!


Vodnář
Dnes máte zvýšené šance na setkání s velmi zábavným protějškem. Jeho smysl pro humor se mísí s bodrou inteligencí a pokud navíc zrovna někam cestujete, je to pro seznámení to pravé ořechové! Rozhlédněte se ve vlaku, autobusu nebo třeba v letadle.


Ryby
Terčem dnešních domácích konfliktů se stávají především finance a neshoda v tom, kde je v domácnosti nejlépe zainvestovat. Největší dobrodiní pro sebe uděláte, když tuto tematiku odložíte na později. Dnes je nejlepší čas na koníčky nebo třeba zábavu!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře