Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 30.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 30.07.2017, 00:00 | 30.07.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 30.7.2017 podle horoskopu.

Beran 

Užívejte si léta a všech příjemných věcí, které s sebou přináší! Dnes se cítíte odpočatí a po všech stránkách plní chuti na neobvyklé zážitky. Nic vám v tom nebrání, jen to nepřežeňte. Musíte si nechat v zásobě síly i na nadcházející pracovní týden.

 

Býk
I když udržujete s okolím přátelské vztahy, musíte umět zkrotit svou silnou osobnost a nechat se vyjádřit také ostatní. Nemůžete pořád všem vnucovat své názory. Vysloužíte si tak pověst arogantního chytrolína, hrajícího si na ředitele zeměkoule.

 

Blíženci
I když máte dynamickou osobnost, svou energii byste měli vynakládat rozumně a neplýtvat jí na činnosti, které vám nic nepřinášejí. Zkuste být trochu sobečtější a udělejte něco pro sebe: odstraňte ze života vše, co vás brzdí a okrádá o čas i síly.

 

Rak
Přemýšlíte o tom, co v životě vlastně doopravdy chcete a kam směřujete. Týká se to všech oblastí života včetně vztahů a kariéry. Měli byste zůstat věrni svým nejhlubším pocitům a nelámat nic přes koleno. Tajemství harmonie máte skryto ve svém srdci.


NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev
Všechno rutinní a monotónní vás rozčiluje a raději byste byli někde jinde. A proč vlastně ne? Změna je kořením života a není nic jednoduššího, než si ji dopřát. I kdyby to mělo být třeba na jediný den, kdy se budete věnovat tomu, čemu opravdu chcete.


Panna
Začíná se blýskat na lepší časy. Pokud vám některé nečekané události v červenci ztenčily konto více, než je vám milé, srpen to napraví. I Venuše se na vás usměje a tak se máte nač těšit. Neděli proto věnujte odpočinku a relaxu po náročném měsíci.


Váhy
Dnes se vám zase povede špatně odhadnout situaci a pořádně zahýbat žlučí někomu z rodiny nebo sousedů. Omluva je teď jedinou možností, jak z celé věci vyjít se ctí. Nebude to vůbec vaše prohra, ale naopak všem ukážete naplno sílu svého charakteru.


Štír
Pokud potkáte zrozence ve znamení Lva, zbystřete a dejte si pozor. V těchto dnech byste se s nimi mohli snadno dostat do prudké výměny názorů a to jak v pracovní oblasti, tak i co se týká vztahů. Jejich ego je navíc hodně velké, našlapujte opatrně.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
I když jste plní netrpělivosti, nemůžete chtít všechno hned. Ani změny, ani nové věci. Všechno má svůj čas a své místo. A finance se rozkutálejí dříve, než byste čekali. Naučte se ve vlastním zájmu více ovládat a vyčkat na nejlepší příležitosti.


Kozoroh
Pokud dnes pocítíte menší výdrž a úbytek energie, je to varování. Vy totiž patříte k nejvýkonnějším a nejhouževnatějším znamením zvěrokruhu a když vás přepadnou tyto pocity, je čas zvolnit. Nechte věci plynout a uvolněte se. Pomůže vám čtení a hudba.

 

Vodnář
Jestli máte právě v tyto dny dovolenou, Jupiter vám dopřeje nezapomenutelné zážitky. K cizině vás to potáhne i tehdy, pokud jste doma. A to formou cizích filozofií, sledováním cestopisů anebo čtením knih o dalekých zemích. Vydejte se za poznáním!


Ryby
Velmi úspěšný měsíc pomalu končí. Využijte ještě jeho potenciálu a zkuste udělat něco pro své zdraví a kondici. Protáhněte si tělo jízdou na kole anebo v posilovně a nevymlouvejte se, že nemáte čas. Jediné, co vás doopravdy brzdí, je vaše lenost.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře