Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 13.8.2017 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 13.08.2017, 00:00 | 13.08.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 13.8.2017 podle horoskopu.

Beran
Pokud máte na cokoliv s rodinou rozdílné názory, teď to neřešte. Jinak si pokazíte neděli, protože nejste schopni se rozumně dohodnout. Sami s ničím nezačínejte. A nenechte se ani vyprovokovat k diskuzím o těch tématech, která vyvolají výbuch emocí.

 

Býk
Uvolněte se a pomozte si k tomu kreativní činností. Je mnoho věcí, do kterých se můžete pustit. Zkuste si vybrat takové aktivity, které zvládnete. Velká námaha anebo nepovedený výsledek by vás spíše dost rozhodil, než potěšil. A to přece nechcete.

 

Blíženci
Od dnešního dne je Merkur retrográdní, to znamená, že se některé komplikace a průtahy ještě zhorší. Bude to klást nároky na vaši trpělivost. Naštěstí jste jako znamení přizpůsobiví a zvládnete toho hodně. Opakujte si to jako mantru a máte vyhráno.

 

Rak
Máte v okolí nějaký hrad, zámek nebo významné místo? Vydejte se tam s vašimi ratolestmi a nenápadně je zkoušejte, zda se jejich dějepisné znalosti přes léto někam nevytratily. Škola hrou je bude bavit. Zejména, pokud si připravíte zajímavé historky.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to nyní!

 

Lev
Možná se dnes do pozitivní nálady začnou vkrádat lehké chmury. Nevíte, odkud se berou a proč jste najednou posmutnělí. To se někdy stává. Obklopte se rodinou a vyhněte se tomu, abyste si někde stranou lítostivě foukali bolístku. Zhoršilo by se to.


Panna
Je čas na výlet. Anebo aspoň na nějakou sportovní aktivitu. Vyrazte na kolo, na brusle anebo zkrátka a dobře pěšky na delší procházku. Vaše rodina by se měla někdy věnovat volnočasovým aktivitám společně, tak buďte právě vy tím, kdo vše zorganizuje.

 

Váhy
V neděli udělejte předsevzetí, že se nenecháte ničím rozčílit, i když nejste v pohodě. Vaši nejbližší si nezaslouží, abyste na ně přenášeli svou nervozitu z toho, že víkend končí a vy zase musíte do práce. Nechte se jejich společností spíše uklidnit.


Štír
Konečně klidná neděle. Možná sice někdo z vašich nejbližších bude chtít opět zapřádat hovory na téma vaší přílišné zaměstnanosti a nedostatku času na rodinu, ale dokážete zachovat klid. Dokonce se budete schopní nad názory jiných i vážně zamyslet.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Pokud uvažujete o nákupu nové nemovitosti, můžete právě teď dostat zajímavou nabídku. Prodiskutujte to s celou rodinou. Každý může vyjádřit svůj názor a pohlídejte, aby všechny měly stejnou váhu. Budete tam přece bydlet všichni. A bude to váš domov.

 

Kozoroh
Asi pro vás bude nejlepší, když si naplánujete program s rodiči, přáteli anebo sólo. Kvůli planetárním vlivům vás teď vaše drahá polovička rozčiluje už jenom tím, že je ve vaší blízkosti. Zůstávat spolu celý den by znamenalo jistou hádku. A ne jednu.


Vodnář
Uvědomujete si, že jste rodinu teď často zanedbávali. Rozhodli jste se jí to vynahradit. Jste vynalézaví a umíte skvěle organizovat. Ještě u snídaně nikdo neví, kam se vyráží a jaký bude během dne program. Na vaši tajnou výpravu se ale nesmírně těší.

 

Ryby
Užívejte si se svými drahými neděli tak, jak je to pro vás všechny nejlepší. Důležité je, abyste se cítili dobře a bylo vám spolu fajn. Je proto úplně jedno, jestli vyrazíte na výlet, na oběd, do přírody anebo zůstanete doma a budete hrát karty.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře