Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 3.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 03.09.2017, 00:00 | 03.09.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 3.9.2017 podle hvězd.

Beran
V centru vaší pozornosti se dnes ocitá vaše kariéra, pověst i cíle. Pokud nemůžete dojít k nějakému rozumnému a konstruktivnímu závěru, zkuste si o tom promluvit s někým z rodiny či příbuzenstva nebo blízkým přítelem. Jistě vám rád řekne svůj názor.

 

Býk
To už tak bývá, že každý člověk má jiné priority a cíle. A i to, že se ani blízcí lidé při nejlepší vůli neshodnou. Stává se to i v rodině a třeba klidně při nedělním setkání. Respektujte vzájemně své názory a uvidíte, že bude všechno v pořádku.

 

Blíženci
V tomto období očekáváte od svého okolí, že bude perfektní. Tak by se vám to líbilo a maximálně by vám to vyhovovalo. Dnes ale budete muset přiznat své chyby a zjistíte, že vy sami máte do ideálu daleko. Donutí vás to přehodnotit i nároky na ostatní.

 

Rak
Nedělní pohoda je pro vás od malička něčím, na co si jen neradi dáváte sáhnout. A dnes to vypadá, že si jí budete moci užívat plnými doušky. Klidně si dopřejte snídani do postele a vstaňte později. Spěchu a shonu si užijete během týdne víc, než dost.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Věnujte dnešek péčí o druhé a vyjádřete jim svou podporu. To se může projevit i tím, že budete naslouchat jejich problémům a najdete pro ně vlídná a povzbudivá slova. Ty ve výsledku obohatí i vás. Naplní vás radostí a pocitem vnitřního uspokojením.


Panna
Nenechte se dnes využívat někým, kdo je vypočítavý a chtěl by získat nějaké výhody na váš úkor. Máte dobrou povahu a velmi laskavé srdce, ale nedovolte nikomu, aby toho zneužíval. Klidně, avšak dostatečně důrazně se postavte proti podobnému jednání.

 

Váhy
Dnes si nenechte nikým a ničím pokazit neděli. A už vůbec ne čímkoliv, co souvisí se zaměstnáním. Je volno, tak se vyhněte myšlenkám na pracovní problémy, ještě bude dost času na jejich řešení. Všechno má svůj čas a teď právě je na řadě odpočinek.

 

Štír
Nebojujte dnes se svými emocemi, ale nechte je volně proudit. Před svými blízkými se za ně nemusíte stydět, budou pro vás i pro ně velmi užitečné. Některé vaše city vám navíc pomohou zůstat silnými a být oporou pro ostatní, když to budou potřebovat.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!


Střelec
I auto se dává opravit, natož vaše tělo. To si teď samo říká o to, abyste mu dopřáli pořádnou prohlídku a servis. Začněte tím, že si vychutnáte nedělní odpočinek a promyslíte si, který zdravotní problém začnete řešit jako první. A to co nejdříve!


Kozoroh
Je to prosté. Jednou pomůžete někomu vy, příště na oplátku on vám. Zkuste také překonat únavu, nudu a frustraci, která se vás těchto dnech zmocňuje. Nabídněte svému okolí úsměv a milé slovo a uvidíte, jak pookřejete a získáte nový pohled na svět.

 

Vodnář
Vaše intuice vás dnes zachrání od velkého problému. Mimochodem, zadělali jste si na něj sami. Až si oddechnete, podívejte se, co jste udělali špatně a vemte si z toho ponaučení, že máte používat rozum. Příště by to tak dobře už dopadnout nemuselo.


Ryby
Nejenom dnes si zakažte řešit věci, které se vás netýkají a nikdo vás nepožádal o to, abyste se v nich angažovali. I když to myslíte dobře, nakonec budete vypadat jako někdo, kdo se stará o to, o co nemá. A také zbytečně plýtváte vlastní energií.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře