Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 10.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 10.09.2017, 00:00 | 10.09.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 10.9.2017 podle hvězd.

Beran
Celý den pro vás nebude příliš příjemný. Dokonce mohou zkrachovat i některé vaše plány kvůli událostem a vlivům, které nemůže ovlivnit. Navzdory frustraci nebuďte rozzlobení sami na sebe, nemůžete za to a nemáte to jak změnit. V pondělí bude lépe.

 

Býk
V neděli budete bojovat s touhou lenošit. To klidně můžete. Je jenom na vás, jak den strávíte. Důležité je, abyste zregenerovali tělo i mysl. Máte za sebou pracovní týden a další vás čeká, tak dobijte baterie takovým způsobem, který je vám příjemný.

 

Blíženci
Obvykle děláte více věcí naráz, vyplývá to z charakteru vašeho znamení. V neděli zkuste zvolnit a dopřát si pomalejší tempo. A to hlavně s ohledem na své okolí, protože vedle vás nestíhá. I když se budete muset přemoct, pro své blízké to udělejte.

 

Rak
I když by dnes mělo jít o den odpočinku, zřejmě se vám nevyhnou různé nepříjemné situace. Nemějte obavy, jejich řešení zvládnete. Žádné těžkosti vám nehrozí. Využijte své diplomatické schopnosti, budete schopni usmířit i ty nejrozhádanější nepřátele.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Lev
Dnešek vám přinese úžasnou informaci, kterou můžete využít ve svůj prospěch. Záleží na tom, jak s ní naložíte. Vy však umíte skvěle využívat všeho, co vám osud nabízí a nenecháváte se životními událostmi válcovat. A to je samozřejmě správný přístup.

 

Panna
Nedělní rodinná rada bude kromě jiného probírat možnosti, jak nejlépe investovat úspory. Pokud uvažujete o koupi nemovitosti, nechte si prověřit od důvěryhodného subjektu, zda na ní neváznou dluhy a v jakém je technickém stavu. Je to nyní důležité!

 

Váhy
Můžete být požádáni, abyste jako rození diplomaté uklidnili názorové neshody v širší rodině. Pokusíte se o to s tím, že nic neslibujete. Vaše mise však bude natolik úspěšná, že odteďka zřejmě budete zastávat funkci mediátora pro široké příbuzenstvo.

 

Štír
Pokud v neděli někam vyrazíte nebo k vám přijde návštěva, buďte pozorní k signálům, které se k vám dostávají. Láska v tyto dny může vzniknout i z dlouhodobého přátelství, které se změní na hluboký cit. Zejména, pokud jde o zrozence ve znamení Panny.

 

Aplikace zdarma: Hodíme se k sobě? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Nedělní klid bude opravdu takový, jaký má být. Nikdo nic nechce ani vám nic nepřikazuje. Můžete si odpočinout a věnovat se svým koníčkům. Dost to potřebujete. Zvýšené nároky, které na vás toto období klade, je třeba si kompenzovat oblíbenou činností.


Kozoroh
Pokud máte zahrádku, můžete na ní strávit příjemné odpoledne. A nejenom prací, nechte si poradit od zkušenějších zahrádkářů, co byste měli kam vysadit, abyste měli příští rok dobrou úrodu. A zeptejte se jich, jak nejlépe pro rostliny připravit půdu.

 

Vodnář
Naplnění a úlevu od stresu, kterého zažíváte v poslední době poměrně hodně, vám poskytne studium a získávání nových informací. Neděli využijte k tomu, abyste se s knihou schovali ve svém pokoji a relaxovali. Můžete si vybrat třeba nějaký cestopis.

 

Ryby
Setkání s přáteli by mohlo být to pravé, co by vám zlepšilo náladu a doplnilo zásoby energie na příští týden. Nemusí vás být moc, vyberte si jen pár lidí, kteří jsou vám blízcí a popovídejte si o životě. Nesklouzněte však v žádném případě ke fňukání.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře