Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 17.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 17.09.2017, 00:00 | 17.09.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 17.9.2017 podle hvězd.

Beran
Jste dnes nadáni neobyčejnou schopností řešit všechny možné záležitosti a přijít na kloub i těm nejsložitějším problémům. Není divu, že se na vás dnes obrátí příbuzní či přátelé s prosbou, abyste jim pomohli zorientovat se v jejich záležitostech.

 

Býk
Neděle přináší úvahy o tom, kam v životě směřujete a zda je to v souladu s tím, co doopravdy chcete anebo o čem jste kdysi snili. Pokud jste se výrazně odklonili od původní cesty, můžete se pokusit znovu se k ní přiblížit. Ne vždy to je však možné.


Blíženci
Vyhlížíte, kdy se začne blýskat na lepší časy. Některé věci v tomto měsíci vás unavují, a to je teprve jeho polovina. Vydržte, říjen vám to v mnoha ohledech vynahradí. Zkuste si přestat kazit pěknou neděli chmurnými myšlenkami a bavte se podle svého.


Rak
Neděle vám ukáže nutnost umět udržet na uzdě své, v tomto období hodně vysoké, sebevědomí. Vaše okolí vám dá totiž najevo, že by bylo vhodné, abyste všem stále nevnucovali své názory a nepovažovali je za jediné správné. Nechte se vyjádřit i ostatní!


NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev
Pokud se dnes vydáte na výlet, planety vám dopřejí jedinečné zážitky. Jestliže zůstanete doma, stejně budete přemýšlet nad tím, zda jste neměli někam vyrazit. Náladu vám nezlepší ani televize. Tak nebuďte líní a jděte se nadýchat čerstvého vzduchu.


Panna
Zkuste dnes využít potenciálu tohoto období pro to, abyste udělali něco pro své zdraví a zlepšení své kondice. Můžete se projet na kole nebo si zacvičit v posilovně. Vhod by mohla přijít i práce okolo domu, je to také fyzická námaha, navíc užitečná!

 

Váhy
Po spoustě událostí, které týden přinesl, jste zvědaví, jaký bude ten následující. Přivítali byste, kdyby byl stejný a mohli jste se realizovat v práci a nacházet potěšení ve chvílích s blízkými a přáteli. V duchu se na tuto možnost připravujete.

 

Štír
Planety vás navzdory nepříliš utěšené finanční situaci svádí k neuváženému utrácení. Dnešek a zítřek budou v tomto ohledu velmi rizikové dny. Radši se vyhýbejte všem pokušením, ať se nestane, že byste pustili rodinnému kontu žilou více, než snese.


KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!


Střelec
Dnes prokážete svou neobyčejnou schopnost říkat nesprávné věci v nesprávnou chvíli. Ve snaze vysvětlit, že jste vše mysleli jinak, situaci ještě zhoršíte. Nechte to teď být a později navečer se zkuste omluvit a přiznat svou chybu. To je jediná cesta.


Kozoroh
Rutinní a stereotypní věci vás unavují a někdy zatoužíte být úplně jinde, než právě jste. Nakonec, proč byste si to neměli splnit, i kdyby to mělo být jen na jeden den. Využijte k tomu právě neděli a věnujte se jenom tomu, čemu doopravdy chcete.


Vodnář
Jestliže se dnes dostaví únava, menší výdrž a úbytek energie, berte to jako varování. Jste neobyčejně tvrdí a houževnatí jedinci a pokud vás přesto přepadnou tyto pocity a myšlenky, musíte zvolnit. Nemyslete na nic a vychutnejte si nedělní klid.


Ryby
Přetížení a rozčilování nikam nevede, jen ke zdravotním problémům. Abyste se jim vyhnuli a dostali ze sebe stres, nashromážděný za celý týden, chtělo by to lehkou fyzickou aktivitu. Nejlépe v přírodě, na čerstvém vzduchu. Takže procházka nebo výlet!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře