Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 1.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 01.10.2017, 00:00 | 01.10.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 1.10.2017 podle hvězd.

Beran
Budete dnes nejspíš muset někomu z vaší rodiny rozehnat chmury na duši. Jste v tom mistři, takže by vám to mělo jít snadno. Zbytečně dotyčnou osobu nelitujte, ale ani na ni nebuďte tvrdí. Pomohou dobře volená povzbudivá slova a nástin řešení situace.


Býk
Mít s rodinou rozdílné názory na některé věci je běžné. V neděli se však vyhněte tématům, která jsou spolehlivě zdrojem pohnutých emocí a zvýšeného hlasu. Pokud s tím někdo začne, veďte rozhovor jiným směrem. Nenecháte si přece zkazit pohodový den!


Blíženci
Jestliže dnešní den strávíte s rodinou, máte téměř zaručeno, že si užijete příjemné chvíle. Zavládne klid a pohoda a potěší i zjištění, že jsou mezi vámi silná pouta. Načerpáte duševní i fyzické síly a také se vám o několik stupňů zlepší nálada.

 

Rak
Protože vám v tomto období jde práce dost od ruky, budete chtít využít volný den k činnostem na vylepšení domova nebo k chystání zahrádky na zimu. Blízcí vás nepřemluví k odpočinku a tak je dost dobře možné, že se k vám raději přidají, aby vám pomohli.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Možná přemýšlíte o stěhování. Právě dnes k vám může dorazit nabídka, o jaké už dlouhou dobu sníte. Promluvte si o tom s rodinou a nechte je vyjádřit vlastní názor. Jestli jde opravdu o mimořádnou šanci, reagujte rychle! Ale nezapomínejte na opatrnost!

 

Panna
Tak, a co teď? Chystaný výlet se nekoná, protože někdo špatně nařídil budík a všichni zaspali. Jsou dvě možnosti: buď najdete bližší cíl anebo si zkrátka uděláte program doma. Nemusí to nakonec vůbec být tak nudné, jak to zní. Stačí trocha fantazie!

 

Váhy
Pomozte si dnes k uvolnění lehkou manuální prací nebo kreativním tvořením. Zasednout k puzzle anebo k antistresovým omalovánkám není ostuda v žádném věku. Můžete zkusit i přesazování rostlinek či hru s domácím mazlíčkem. Ta je také úžasným relaxem!


Štír
Pokud se ráno probudíte s pocitem, že nejste úplně v pohodě po duševní stránce, zalezte si někam s knížkou anebo zůstaňte v posteli. Nechte se uklidnit i chvílemi strávenými s rodinou nebo přáteli. Jsou dost spolehlivým lékem na podzimní deprese.


TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!


Střelec
Jak dlouho jste nestrávili neděli s rodiči? Zajeďte k nim nebo je pozvěte k vám. Případně si všichni vyjeďte na výlet. Měli byste se stýkat častěji. I když si třeba v mnohém nerozumíte, važte si toho, že tu jsou. Každý takové štěstí opravdu nemá.


Kozoroh
V neděli nepočítejte se žádnými převratnými událostmi a novinkami. Možná budete trochu cítit nudu. Jediným povyražením se tak může stát zmrzlinář, který doveze do vaší ulice balené zboží. Nejspíš takovou pohodu po hektickém týdnu docela uvítáte.


Vodnář
Užijte si neděli se svými blízkými podle počasí. Buď zajděte někam na pěší výlet anebo do plaveckého bazénu. V případě deště můžete hrát doma společenské hry nebo karty. Rodiny se u nich většinou dobře pobaví. Proč byste měli být právě vy výjimkou?


Ryby
I na podzim se dá navštívit nějaké významné místo nebo památka ve vašem okolí. Vydejte se k ní s dětmi a partnerem. Cestou můžete potomkům povídat strašidelné místní pověsti, které si nastudujete na internetu. Určitě se nikdo z vás nudit nebude.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře