Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 8.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 08.10.2017, 00:00 | 08.10.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 8.10.2017 podle hvězd.

Beran
Dnes vás bude tajemství, které jste se dozvěděli nedávno, doslova pálit na jazyku. Překonejte nutkání o něm mluvit s někým dalším. Důvěru jste získali vy. A mohlo by se stát, že příště někdo prozradí něco důvěrného na vás. Vše se jednou každému vrátí.


Býk
Rádi byste se o svou současnou pohodu rozdělili s celým světem. Ne každý si však s radostí užívá života a často k tomu mají lidé i hodně vážné důvody. Pokud vás dnes někdo požádá, abyste ho vyslechli, nebraňte se tomu. I tím můžete hodně pomoci.


Blíženci
Lenost je pro vás v tyto dny docela neznámým pojmem. Dokonce i v neděli máte spoustu pracovního elánu a máte chuť se vrhnout na opravy a různá vylepšení ve vaší domácnosti. Můžete zapojit i rodinu a uvidíte, že si spolu užijete spoustu legrace.


Rak
I když vás přepadá neodolatelná chuť se rozlétnout a nechat všechny věci, které vás táhnou k zemi, někde daleko za sebou, neutečete jim. Závazky musíte plnit, pokud se nechcete stydět sami před sebou. Zkuste se dnes na to podívat novým pohledem.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Lev
Rozhodli jste se, že v neděli budete hýčkat svou rodinu. Rádi by vám to oplatili a vy byste jim to měli dovolit. Za prvé si to za svou péči zasloužíte. Za druhé si po pracovním týdnu potřebujete odpočinout. A za třetí to vašim blízkým udělá radost.


Panna
Dnes dostanete možnost, abyste byli ve vašem zaměstnání u něčeho, o čem se bude ještě hodně dlouho mluvit. Bude to vyžadovat hodně vašeho času a vy nevíte, zda o něj můžete připravit svou rodinu. Využijte proto neděli a promluvte si s nimi o tom.

 

Váhy
Chtěli byste dnes přijít na to, jak vyřešit nějaký dlouhodobější problém. Je třeba vyvarovat se rychlých řešení. Přinesou sice brzký výsledek, ale nakonec byste toho nejspíš litovali. Raději proto ve vlastním zájmu popřemýšlejte nad pomalejší cestou.

 

Štír
Dnešní den nabízí vyčištění vzduchu v rodinných záležitostech, ve kterých bylo zainteresováno širší příbuzenstvo. Dojdete konečně společně ke kompromisu. Vy sami se teď na události podíváte objektivně a uznáte, že jste se v mnohém dopustili chyb.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Nepřemýšleli jste nad tím, že byste mohli svůj volný čas věnovat těm, kteří jsou na tom hůře, než vy? Být dobrovolníkem přináší uspokojení a můžete díky tomu vidět své problémy z jiného hlediska. Zkuste se dnes podívat, po možnostech ve vašem okolí!

 

Kozoroh
Komunikace s ostatními lidmi na vás má nejen dnes, ale vůbec v tyto dny dost blahodárný účinek. Spouští u vás takový způsob myšlení, na jaký byste sami nepřišli. Navíc vidíte plno věcí z jiného pohledu. Něco na tvrzení, že víc hlav víc ví, asi bude!

 

Vodnář
Přemýšlíte dnes o tom, jak by bylo možné ušetřit na výdajích, spojených s domácností. Máte obvykle skvělé nápady, jistě vás i dnes napadne, jak zrealizovat úsporná opatření, aniž by vaši nejdražší strádali. Zapojte do úvah svou pověstnou kreativitu!


Ryby
Dnes můžete napravit chyby a vyčistit vzduch všude tam, kde jste se ještě donedávna nechovali nejlépe. Budete mít konečně zdravý názor na to, jak byste měli jednat a co bylo špatně. Planety vám také dodávají sílu přiznat svou chybu a omluvit se.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře