Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 15.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 15.10.2017, 00:00 | 15.10.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 15.10.2017 podle hvězd.

Beran
Je nejvyšší čas, abyste se zaměřili na své zdraví. Každodenní stres, který má za následek psychickou nepohodu, vás oslabuje a před nadcházejícími podzimními plískanicemi je třeba, abyste nabrali sílu. Můžete začít už dnes tím, že se pořádně vyspíte.

 

Býk
Zlepšete si nedělní pohodu posezením s přáteli! Jak dlouho jste se vlastně s nimi už nesešli? Měli byste se více věnovat i zábavě, nemůžete jenom pracovat a přemýšlet nad vážnými věcmi. Život má mnoho barev a vůní a je přece zbytečné se jich zříkat!

 

Blíženci
I když si dnes chcete pořádně odpočinout, dopoledne se zřejmě nevyhnete určitému napětí. Budete se cítit také dost nesoustředění. S tím, jak bude neděle postupovat, se tyto pocity budou postupně rozplývat a už odpoledne přijde uvolnění a kýžený klid.

 

Rak
Neděle u vás bude ve znamení filosofování a hlubokých myšlenek. Nebudete s tím chtít přestat, dokud nenajdete odpovědi na řadu svých otázek. To se vám však nemusí podařit hned a třeba vůbec. Počítejte s tím, ať vaše nálada neklesne pod bod mrazu.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Nemáte rádi nepříjemná překvapení. Dnes se rýsuje jedno v podobě nečekané návštěvy upovídaných příbuzných. Plánovali jste si klidný den a nejspíš bude všechno jinak. Co naděláte, rodinu si nevybíráte a tak nezbývá, než být zdvořilí a pohostinní.

 

Panna
Za vašimi nejasnými zdravotními problémy a únavou může stát stres a dlouhodobé pracovní vypětí. V takovém případě vám nepomůže ani nedělní odpočinek. Zkuste na sebe nakládat méně povinností a pokud se ani tak nebudete cítit lépe, zajděte k lékaři.

 

Váhy
Rádi se rozdělíte o své zkušenosti se všemi okolo. Vaším problémem je, že se rádi chvástáte. Aniž byste chtěli, mnohdy působíte jako baviči. To se vám může stát i dnes při rodinném nebo přátelském setkání, tak si to pohlídejte. Už jste tím pověstní.

 

Štír
Nemůžete se divit, že vaše malba na zdi se nezdařila. Na to se musí jít úplně jinak, však vám to zkušenější členové rodiny říkali. Měli jste svou hlavu a teď to máte! Stát schlíple vám nepomůže. Naopak vám pomůžou ti, které jste předtím neposlechli.


NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Střelec
Planety vás zejména v první polovině měsíce nutí přebírat zodpovědnost za různé drobné opravy a kutilské práce. Jste z toho otrávení a nechce se vám. A už vůbec ne v neděli. Je to ale jeden z mála dnů, kdy na to máte čas. Nejspíš se tomu nevyhnete.

 

Kozoroh
Neděle nebude o moc lepší, než byla sobota. Budete se potýkat s touhou mít něco, co získat nemůžete a hodně se to podepíše na vaší náladě. Možná by vám pomohlo, když si uvědomíte, že štěstí je v lidech okolo vás. Buďte tedy spokojení s tím, co máte!

 

Vodnář
Pokud jste s někým ve sporu a chcete zakopat válečnou sekeru, dnes máte ideální šanci. Můžete zkusit přijít jako první se smířlivou nótou a pokud protistrana smír odmítne, tak se tím netrapte. Více udělat nemůžete, míč je teď na druhé straně hřiště.


Ryby
Poměrně často vás teď může pronásledovat pocit, že se spousta věcí děje jinak, než jak byste chtěli. Třeba právě dnes. Zdá se vám, že život je jaksi zpomalený a všechno se staví do cesty tomu, abyste prosadili určité věci. Chce to jen trpělivost.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře