Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 12.11.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 12.11.2017, 00:00 | 12.11.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 12.11.2017 podle hvězd.

Beran
Pokud plánujete nedělní nákupní odpoledne, bude lepší, když se vyhnete místům, kde předpokládáte velkou koncentraci koupěchtivých lidí. Nejste totiž od rána právě růžově naladěni a mohli byste být ještě mnohem otrávenější. A třeba i vyvolat konflikt.

 

Býk
Zítra vás čeká pondělí a s ním i začátek nového pracovního týdne. Už teď máte obavy, co přinese. Negativní myšlení přitahuje negativní události. Pokud tedy budete uvažovat takto, nemůžete se divit, že si nějaké přitáhnete. A to je škoda, nemyslíte?

 

Blíženci
Nedělní ráno přivítáte ve skvělé náladě, což překvapí i vás samotné. Budete mít chuť si někam vyrazit s přáteli a užít si společně sváteční den. Už jste letos pouštěli draka? Anebo pekli brambory v horkém popelu? Zkuste okusit svět Ladových obrázků.


Rak
Není vyloučeno, že se neděle stane dnem setkání širší rodiny, na kterém budete řešit rodinný pozemek, jiný společný majetek anebo spolupráci mezi některými členy. Mars je činitelem, který nyní způsobuje napětí a nervozitu a při setkání to pocítíte.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2018!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!


Lev
Zkuste vymyslet na neděli program, kdy budete dělat něco všichni společně, celá rodina. Můžete tak zkusit uklidnit vztahy, které jsou v tomto měsíci napjaté. Rodina je totiž oblastí, kterou jako jedinou planety v listopadu přízní zrovna nezahrnují.


Panna
Neděle vám přinese uklidnění na všech frontách. Hádky a rozmíšky s blízkými se tento den jako mávnutím kouzelného proutku vytratí, takže spolu budete moci prožít příjemný den. Užijte si to, v listopadu je to spíše vzácná výjimka. Tak ji nepokazte.


Váhy
Energie tohoto dne přímo vybízejí k tomu, abyste se vydali na toulky podzimní přírodou. Je to nejlepší dobíječ energie a také dokáže skvěle vylepšit náladu. Pokud se vám nechce, vyzkoušejte aspoň meditaci, jógu nebo dechová cvičení. I ty zabírají!


Štír
V neděli, sváteční den, u vás zavládne pohoda a stabilita. Klid a spokojenost v rodinném kruhu je obyčejně to, na co se celý týden těšíte. Dnes si to opět pořádně vychutnáte a načerpáte z toho kopec energie pro tělo i duši na celý příští týden.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec
I když byl týden většinou harmonický a vyrovnaný, do nedělního rána se zřejmě probudíte s nepříliš dobrou náladou. Musíte se z toho zkusit dostat, jinak budete mít zkažený celý sváteční den. Uvařte si bylinkový čaj a pusťte si třeba ranní pohádky.


Kozoroh
Podzimní vzduch je silný a voňavý, takže by bylo dobré, abyste ho dopřáli svým plicím. Domluvte se s vašimi blízkými a přáteli na společné vycházce. Budete mít spoustu zážitků a určitě si užijete i spoustu legrace. Navíc uděláte něco pro své zdraví.


Vodnář
Zkuste se podívat, jestli někde nemá víkendové jízdy nostalgický parní vlak. Cestování vám zlepší náladu a můžete si vyzkoušet, jak se cestovalo v dobách dávno minulých. Navíc také třeba potkáte lidi, se kterými se rozptýlíte příjemným rozhovorem.


Ryby
Nedělní dopoledne vás zastihne v příjemně lenošivé náladě. Budete se nechávat hýčkat svým okolím, nebude se vám chtít z postele. Zato odpoledne jakoby do vás vjela energie, vyrazíte ven s přáteli či rodinou. Užijete si spoustu legrace, což je skvělé!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře