Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 10.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 10.12.2017, 00:00 | 10.12.2017, 00:00 | doma.cz

Neděle, 10.12.2017 podle hvězd.

Beran 

Jak se dnes cítíte? Nejde na vás nějaká viróza nebo nachlazení? Nebylo by divu. Planety radí, abyste si jako prevenci dopřáli více vitamínů a odpočinku. Spolehněte se také na dary přírody. Vařte si bylinkové čaje a užívejte tinktury. Pomohou vám.

 

Býk
Pokud dnes hlídáte ratolesti, možná budete v pokušení vyhlásit soutěž podle známého filmu a ocenit ty děti, které celý den neuvidíte. Bude ale určitě lepší, pokud se nad svou otrávenost povznesete a jejich společnost si naopak naplno vychutnáte.

 

Blíženci
Na nedělní pohodu to dnes u vás nevypadá. Jakoby nestačilo, že i běžné domácí problémy nyní řešíte s obtížemi, některý z vašich blízkých přijde s něčím, co zkazí i zbytky klidu. Bude to těžké, ale zkuste nezvyšovat hlas. Tím by se vše ještě zhoršilo.

 

Rak
Pravděpodobně se vám ozvou přátelé a budou chtít, abyste s nimi strávili neděli. Než se s nimi domluvíte na společném programu, zamyslete se, jestli náhodou nedlužíte společné chvíle své drahé polovičce. Během týdne na sebe totiž moc času nemáte.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Čeká vás prima den. Hvězdy radí, abyste si nic zbytečně neplánovali. Nechte věci plynout a těšte se z toho, co den přinese. Někdy je přesný program nezbytný, dnes se bez něj obejdete. Zachovejte v sobě vnitřní klid a pohodu a vše pak půjde samo.

 

Panna
Naplánujte si nedělní aktivity s přáteli. Může se stát, že přitom potkáte novou lásku anebo minimálně nové přátele. A může se z toho vyvinout v obou případech dlouhodobý a fungující vztah. Nepropásněte svou šanci, štěstí na vás může čekat kdekoliv.

 

Váhy
Neděle nemusí být tak pohodová, jak jste si plánovali. Je totiž docela dobře možné, že dojde k ukončení nefunkčního vztahu či přátelství. Nebude vám to příjemné, ale víte, že s každým koncem se otvírají nové dveře někde jinde. Proto vše ustojíte.

 

Štír
Od rána budete tak zvědaví, že si můžete vysloužit požadavek, abyste se starali jen o své věci a nestrkali nos tam, kam nemáte. Zkroťte proto své nutkání o všem vědět a raději se podívejte, co je třeba doma udělat. Některé věci už odkládáte dlouho.

 

Aplikace zdarma: HODÍME SE K SOBĚ?
Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!


Střelec
Vzbudíte se s filosofickou náladou. Nedivte se, až vás rodina nebo přátelé požádají, abyste přestali s moudrými proslovy a raději přiložili ruku k dílu. Nemusíte se cítit uraženě, druhý Platón z vás jistě nebude. Proto své blízké raději poslechněte.

 

Kozoroh
Společnost přátel vám dnes udělá dobře. Promluvte si a poraďte se mezi sebou o některých věcech, o kterých s jinými lidmi mluvit nemůžete. Vtipkujte, bavte se. Nebo jděte do kina. Hlavně na sebe nechte působit pozitivní energii z rozesmátých lidí.

 

Vodnář
Přestaňte dnes chodit od ničeho k ničemu a všem říkat, jak mají lépe dělat to, co právě dělají. I když máte třeba větší zkušenosti, styl, jakým je prezentujete, zavání vychloubáním. Nejspíš to nemáte v úmyslu, ale vypadá to tak a všechny tím štvete.

 

Ryby
Začněte se dnes dlouhodobě zabývat svým zdravím. Nároky, které jsou na vás kladeny, dostatečně nevyvažujete odpočinkem. Nervy si místo tabletek uklidněte bylinkami a medem, déle spěte a choďte na procházky. A neřešte vůbec žádné nepodstatné věci.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře