Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 7.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 07.01.2018, 00:00 | 07.01.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 7.1.2018 podle hvězd.

Beran
Už jste se od začátku roku viděli s přáteli? Pokud ne, dnešek je jako stvořený pro to, abyste uspořádali zajímavou akci. Vyměníte si novinky a prožijete spolu příjemné chvíle. Dejte si závazek, že letos se s nimi budete setkávat častěji, než loni.

 

Býk
Nedělní pohoda je pro vás tím, čeho se vzdáváte jen neradi. Vstávat později, snídat v posteli a pak si udělat program podle svého je pro vás k nezaplacení. Dnes si to klidně dopřejte bez špatného svědomí, první týden v práci po Vánocích byl únavný.

 

Blíženci
Aspoň v neděli si dopřejte volnější tempo a zkuste přestat na den být jako lavina. Potřebujete si odpočinout a načerpat nové síly. Zdroje energie nejsou nevyčerpatelné a v příštím týdnu by vám mohla scházet. I vaši blízcí vám takový program schválí.

 

Rak
V neděli se setkáte s někým, na kom vám záleží a kdo teď čelí jistým problémům. Rádi ho vyslechnete a pokud to bude ve vašich silách, tak také pomůžete. Navíc také zjistíte, že jste dosud nevěděli o pár známých mnoho věcí. Budete docela překvapeni.


NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev
I když máte díky planetám skvělou vyřídilku a vaše schopnost komunikovat a argumentovat je vynikající, vyhněte se raději všem konfliktům a výměnám názorů. Snadno byste nad svým okolím zvítězili a obrátilo by se to proti vám. Myslete si své a mlčte.

 

Panna
Můžete se dnes směle pustit do řešení záležitostí, souvisejících s vaším domovem. Může se to týkat stěhování, renovací, úprav interiéru anebo třeba nákupu nového nábytku. S vašimi blízkými se shodnete na všech důležitých věcech a dokonce bez hádek.

 

Váhy
Pokud vám v poslední době dělají některé věci starosti, bude dobré, abyste je třeba dnes probrali s lidmi, kteří jsou tzv. mimo dění. Jejich nezaujatý pohled vám může ukázat to, co přehlížíte. I pouhé setkání s nimi vám zvedne náladu. Bude vám lépe.

 

Štír
Jako každou neděli si dnes děláte soukromou malou bilanci. Přemýšlíte, co týden přinesl a uvažujete nad tím nadcházejícím. Mnoho věcí můžete ovlivnit sami. Důležité je, abyste byli aktivní a neztráceli pozitivní myšlení. Pak půjde vše mnohem snáze.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec
Je sice moc hezké, že pracujete velmi pilně, ale nezapomeňte, že všechno se má dělat s mírou. Přetížení a stres způsobují zdravotní problémy. Neděli proto věnujte odpočinku, klidně i formou lehčí tělesné aktivity, jakou je procházka nebo cvičení.

 

Kozoroh
Některé dny si říkáte, že by bylo nejlepší, kdybyste zůstali doma a nešli ani ven. Ten dnešní však není takového druhu a tak si neděli pěkně užijete. Žádné katastrofy hvězdy nehlásí, právě naopak. A mnozí lidé vás také vyhledají s prosbou o radu.

 

Vodnář
Po týdnu, který byl hodně náročný, si zasloužíte pořádný odpočinek. Neděli proto věnujte tomu, že budete relaxovat a nebudete nic řešit. A klidně i za cenu, že třeba zůstanete celý den v pyžamu a užijete si lenošení a nicnedělání. Máte na to nárok.

 

Ryby
Začíná vhodná doba na to, abyste se snažili zapojit své ratolesti co nejvíce do praktických činností. Budou o ně mít větší zájem a lépe se jim budou vstřebávat nabyté vědomosti. Využijte na to klidně dnešní volný den a zkuste je tedy něco naučit.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře