Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 14.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 14.01.2018, 00:00 | 14.01.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 14.1.2018 podle hvězd.

Beran
Vaše vyřídilka bude dnes od rána opět uvádět v úžas vaše okolí. Všemu rozumíte, ke všemu se máte potřebu vyjadřovat. A samozřejmě s chutí každému poradíte. Určitě to myslíte dobře, ale máte našlápnuto k tomu, aby vás někdo poslal do nehezkých míst.

 

Býk
Pokud toužíte v práci vyniknout, přichází ten správný čas. V tomto období totiž budete mít nejspíš možnost být u něčeho, na co se ještě dlouho nezapomene. Bude to chtít dost vašeho času. Promluvte si dnes se svými nejbližšími, jaký na to mají názor.

 

Blíženci
Pokud chcete přijít na to, jak vyřešit nějaký dlouhodobější problém, dnes je na to vhodný čas. Planetární energie však varují před nejjednoduššími řešeními. Jsou často nejrychlejší, ale obyčejně ne takové, aby ve výsledku přinesly nejlepší efekt.

 

Rak
Neděle může být dnem, kdy dojde k vyčištění vzduchu v záležitostech, souvisejících s příbuznými. A to i těmi opravdu hodně vzdálenými. Možná dojdete i k přijatelnému kompromisu a některé nepříjemné kapitoly se definitivně uzavřou. Dost se vám uleví.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Rozhodli jste se, že v neděli budete rozmazlovat svou rodinu. Vaši péči si zaslouží, většinu týdne se starají oni o vás, když přijdete domů z práce. Dobře se zamyslete i nad tím, jakou dobrou pochoutku uvaříte k obědu, tím všechny moc potěšíte.

 

Panna
Nedělní pohoda je pro vás téměř posvátná záležitost. Záleží vám na ní a chcete, abyste ji nepociťovali pouze vy sami, ale i všichni kolem. Budete se proto i dnes snažit, aby to tak bylo a uděláte pro to maximum. Odměnou vám bude spokojenost blízkých.

 

Váhy
Napněte všechny své síly a pokuste se dnes zahánět chmurné myšlenky, které vás v posledních dnech často provázejí. Nemyslete si, že když nad svými starostmi budete stále přemýšlet, že tím něco změníte. Odpoutejte se a získejte osvobozující nadhled!

 

Štír
Pokud jste něco v minulosti udělali špatně a jste si toho vědomi, měli byste dnes začít napravovat chyby. Planety vás v tom podpoří. Vyčištěný vzduch se lépe dýchá a uvolňuje cestu i pozitivním emocím. Poučte se z toho a neopakujte znovu své chyby.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
Obyčejně si rádi odpočinete, ale lenost je pro vás v tomto období docela neznámým pojmem. Dokonce i v neděli přemýšlíte, že byste mohli konečně dokončit všechny resty a vrhnout se také na věci, o kterých jen mluvíte, ale ještě na ně nepřišla řada.

 

Kozoroh
Budete se dnes hodně věnovat propočtům a úvahám o tom, kde můžete ještě ušetřit. Podrobíte analýze i výdaje, spojené s domácností. Své obvykle skvělé nápady tentokrát využijete k tomu, abyste zrealizovali úsporná opatření, aniž by rodina strádala.

 

Vodnář
Včera jste neměli dobrý den a neděle nebude o moc lepší, než byla sobota. Také dnes se budete potýkat s touhou vlastnit něco, co mít nemůžete. Dost to ovlivní vaši náladu. Třeba by vám pomohlo, kdybyste si uvědomili, že štěstí je v něčem úplně jiném.

 

Ryby
Dnes se k vám může dostat zpráva od někoho, s kým jste ve sporu. Nabízí vám smír. Sami však nevíte, jestli o něj stojíte, jste v pokušení jej odmítnout. Než to uděláte, dobře se zamyslete. Zvažte okolnosti, jak vše vzniklo. Nemáte na tom vinu i vy?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře