Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 28.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 28.01.2018, 00:00 | 28.01.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 28.1.2018 podle hvězd.

Beran
Pokud bude příjemné počasí, vyrazte dnes na výlet se svými blízkými. Jestliže se venku žení všichni čerti, také nevadí. I doma přece můžete strávit společně hezkou neděli. Zapojte fantazii a vymyslete nějaký fajn program, možností je přece spousta!

 

Býk
Pokud se domníváte, že máte obě ruce levé a neuměli byste nic vytvořit, pokuste se dnes přesvědčit sami sebe, že to tak není. A budete sami překvapeni, jak moc jste se v sobě mýlili. Navíc si odpočinete od stresu a uděláte si radost. Tak do toho!

 

Blíženci
Těšte se na příjemnou neděli, ve které se zřejmě nebudou dít žádné velké události. I když máte rádi vzrušení, tentokrát oceníte klidné laděné volného dne. Můžete si odpočinout anebo dělat věci, na které jindy jednoduše nemáte čas. A to se přece hodí.

 

Rak
Nedělní ráno ve vás může vyvolat pocit, že po psychické stránce jste tak trochu málo odpočatí. Zkuste proto dělat jen to, co je vám příjemné a ničím se nenechte rozhodit. Vyhýbejte se konfliktům. Něco hezkého si přečtěte nebo si promluvte s blízkými.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Na konci tohoto měsíce máte poměrně velké ambice. Ani o víkendu proto neustáváte v přemýšlení o tom, jak to udělat, abyste byli nejlepší a brzy se ocitli tam, kde být chcete. Můžete se takovým myšlenkám ale věnovat i během procházky nebo odpočinku.

 

Panna
Přes elán a nadšení, kterými v tomto měsíci disponujete, dnes cítíte, že potřebujete opravdu pořádně odpočívat. Nic nebrání tomu, abyste si důkladný relax dopřáli. Nemyslete na práci, nepřepínejte své síly a možná bude fajn, pokud zajdete na masáž.

 

Váhy
Nejspíš dnes budete mít možnost projevit se jako lidé, kteří dokážou ty druhé povzbudit a obnovit u nich pozitivní myšlení. Někomu z blízkých nebo přátel pomůžete zahnat splín a zlepšit náladu. Moc dobře víte, že litování v takové chvíli nepomůže.

 

Štír
Pokud se s ostatními neshodnete v názorech na témata běžného života a věcí okolo, není to nic divného. Každý člověk má svůj názor. Dnes se však raději vyhněte tématům, která jsou spouštěčem konfliktů a vzrušené výměny názorů. Nebylo by to příjemné.


KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec
Pokud dnes čekáte důležitou návštěvu, například příbuzné nebo třeba rodiče vašeho partnera, budete muset vážit slova s velkou opatrností. Stačí jedno, které nebude úplně vhodné a hned bude pomyslný oheň na střeše. Bude to zkrátka docela náročné.

 

Kozoroh
Nemusíte vymýšlet nijak náročný program, abyste měli pocit, že jste neděli strávili příjemně. Můžete si ji užít se svými blízkými i doma. Můžete si spolu povídat, hrát společenské hry, dělat domácí práce nebo cokoliv, co vás napadne. Obohatí vás to.

 

Vodnář
Je možné, že dnes budete probírat blížící se jarní prázdniny. Je čas, abyste se dohodli, jak je strávíte. Bude třeba se pořádně domluvit, abyste předešli pozdějším kyselým obličejům a otráveným poznámkám. A také zmatkům, na ty jste totiž experti.

 

Ryby
Pokud přemýšlíte o nákupu nové nemovitosti, může se k vám dnes dostat nabídka, která se vám bude dost líbit. Nemůžete o tom ale rozhodnout sami, promluvte o ní s rodinou. Jejich názor je stejně důležitý, jako ten váš. Bude to váš společný nový domov.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře