Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 4.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 04.02.2018, 00:00 | 04.02.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 4.2.2018 podle hvězd.

Beran
Přes všechno dobré ladění těchto dnů vám vašimi dnešními plány může zamíchat nějaká nepříjemná událost. Zřejmě nepůjde o nic zásadního, i tak to budete muset řešit. Nerozčilujte se, to se někdy stává. I když se zapotíte, nakonec vše zvládnete.

 

Býk
Dnes budete plně zaměstnání přemýšlením o svém současném vztahu. Možná budete mít pocit, že není právě ideální. Může vám také dojít, že příčinou jste vy a měli byste na sobě zapracovat. Ať už dojdete k jakémukoliv závěru, dobře se nad ním zamyslete.

 

Blíženci
Dnes se mohou do symfonie pohodového dne vloudit falešné tóny. Není vyloučeno, že budete muset řešit nějakou nepříjemnou rodinnou záležitost, například něco v souvislosti s problémy studujících potomků. Zvládnete to, i když to nebude nic příjemného.

 

Rak
Věnujte se dnes volnočasovým aktivitám se svými ratolestmi. Snažte se pro ně získat co nejvíce prostoru, protože si tím dobijete baterie a dětem uděláte velkou radost. Relaxace po práci je důležitá. A toto je jeden z jejích nejpříjemnějších způsobů.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev
Dnes byste mohli požádat své přátele, aby vám dělali společnost. Už jste si dlouho pořádně nepopovídali a nemáte na sebe v týdnu ani moc času. Je totiž důležité upevňovat vazby nejenom v rámci rodiny, ale také s jinými lidmi. O tom život přece je.

 

Panna
Dnes se mohou vynořit nějaké záležitosti, spojené s financemi, které byste měli ukončit a uzavřít. Pamatujte na to, že je důležité vyjít z celé věci s čistým štítem. Jenom tak si budete moct vážit sami sebe. Podpoří to vaši sebeúctu a sebevědomí.

 

Váhy
V harmonii posledních dnů se může vyskytnout problém. Jistá záležitost totiž dnes nabude na aktuálnosti a bude vyžadovat dořešení. Zachovejte přitom chladnou hlavu. Rozumné argumentování a klidné vyjadřování zmůžou víc, než neústupné trvání na svém.

 

Štír
Jak jste na tom se zdravím? Vzpomeňte si, kdy jste se naposledy vydali na preventivní prohlídku. Dnes můžete totiž pocítit, že byste měli se sebou něco dělat. Rozhodně byste mohli přinejmenším jíst více čerstvého ovoce a zeleniny a také déle spát.


ÚNOROVÝ tarot!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Střelec
Dnes se zřejmě budete zabývat rodinnými majetkovými záležitostmi. Rozhovory se budou týkat dědictví, společných nemovitostí či třeba prodeje pozemku. I když to není téma podle vaší chuti, vyřešit je musíte. Však to zvládnete, chce to pevné nervy.

 

Kozoroh
Dnešek vás přinutí řešit nějakou věc, spojenou se zahraničím. Může jít jen o nákup zboží přes internet, ale také zaměstnání nebo studium vaše nebo někoho blízkého. Než uděláte nějaký závěr, pořádně si všechny věci promyslete. Je to ve vašem zájmu.

 

Vodnář
Dnes budete zřejmě řešit nějaké méně příjemné otázky. A to buď jen s partnerem nebo v rámci širší rodiny. Zkuste se na věci podívat i jinou optikou, než tou svou a vyslechněte názory jiných. Ukažte, že jste tolerantní a umíte také pochopit ostatní.

 

Ryby
Dnes se může nečekaně vynořit nějaká událost z minulosti. Asi se zapotíte, než se vám ji podaří vyřešit, ale půjde to. Možná se to nepodaří hned dnes, ale za nějaký čas určitě. Umíte si se vším poradit, není důvod, proč neustát i kostlivce ze skříně.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře