Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 25.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 25.02.2018, 00:00 | 25.02.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 25.2.2018 podle hvězd.

Beran
Uvolnění lze dosáhnout i kreativní činností. Můžete se pustit do mnoha věcí. Bude lepší, když se však dnes rozhodnete spíše pro činnosti, které bez problémů zvládáte. Nepouštějte se do ničeho nového, nepovedený výsledek by vám na náladě nepřidal.

 

Býk
Jestliže uvažujete o pořízení nového bydlení, dnes zbystřete všechny své smysly. Přijde k vám zajímavá nabídka, která se nemusí opakovat. Přesto se příliš nenadchněte a zachovejte rozvahu. Je třeba si zjistit všechny informace, než se rozhodnete.

 

Blíženci
Nenechte se dnes ničím rozčílit, i když k tomu budete mít kopec důvodů. Cvičte se v trpělivosti. Bude to sice poměrně náročné, protože se kolem vás budou kumulovat nepříjemné události a nervózní lidé. Přesto dokážete zůstat zcela klidní a vyrovnaní.

 

Rak
Dnes budete mít na řadu věcí jiné názory, než zbytek vaší rodiny. Neřešte to, protože nebudete schopní najít společnou řeč. Nenechte se ani vtáhnout do diskuzí, jejichž témata jsou spolehlivou rozbuškou domácích konfliktů. Nestojí to za tu hádku.


Velký roční čínský horoskop 2018!
Zjisti, co Tě čeká v roku Psa podle čínské astrologie! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností!

 

Lev
Je čas na výlet. Nebo na nějakou volnočasovou aktivitu s rodinou. Vyrazte na bruslení, na delší procházku, na motokáry nebo třeba na interaktivní výstavu. Zorganizujte skvělý program a uvidíte, jak se všem blízkým zavděčíte. Pochvala vás nemine!

 

Panna
Bude pro vás nejlepší, když si naplánujete program s rodiči, přáteli anebo sólo. Dopřejte si dnes s partnerem oddech jeden od druhého. Následkem planetárních vlivů teď stačí málo, aby byl oheň na střeše. Zůstávat dnes spolu by znamenalo katastrofu.

 

Váhy
Užijte si klidnou neděli. I když budou někteří z vašich nejbližších chtít zapřádat rozhovory na téma vaší časové zaneprázdněnosti kvůli práci, dokážete zachovat klid. Nejenom to. Dokonce budete ochotní se nad jejich názory také pořádně zamyslet.

 

Štír
Neděle bude klást zvýšené nároky na vaši trpělivost. Věci se budou komplikovat a protahovat, a to je nápor na vaše nervy. Naštěstí jste jako znamení trpěliví a přizpůsobiví, takže to vydržíte i dnes. Bude to však stát hodně sil a také sebezapírání.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!


Střelec
Nepouštějte se dnes do vážných diskuzí se svou rodinou. Jste teď přecitlivělí a trpělivosti nazbyt také nemáte. To není dobrá kombinace pro vedení důležitých rozhovorů. Snažte se proto blízké přesvědčit, že se na řešení čehokoliv vůbec necítíte.

 

Kozoroh
Užijte si se svými drahými neděli tak, jak je to pro vás všechny příjemné. Je úplně jedno, jak ji prožijete, zda hraním karet, koukáním na televizi nebo procházkou. Nejdůležitější je, ať se spolu cítíte dobře a nelitujete času, který takto strávíte.

 

Vodnář
Celý týden jste měli skvělou náladu. Dnes se do ní však začnou vkrádat lehké chmury. Netušíte, odkud se tento splín bere a proč se cítíte posmutnělí. Neseďte nikde stranou a nepřemýšlejte nad tím. Obklopte se svými blízkými, bude vám tak mnohem lépe.

 

Ryby
Pokud máte v okolí nějaké zajímavé místo, se kterým je spojena pověst nebo legenda, vydejte se tam dnes s vašimi ratolestmi. Kromě toho, že uděláte něco pro své zdraví, je nenásilnou formou seznámíte s historií vašeho kraje. Bude to jako škola hrou.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře