Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 4.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 04.03.2018, 00:00 | 04.03.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 4.3.2018 podle hvězd.

Beran
Dnešek patří ke dnům, kdy přemýšlíte nad tím, jestli jste ve svém životě neměli něco udělat jinak. I když většinou docházíte k názoru, že ano, tentokrát si tím tak jistí nebudete. Uvědomíte si, že jste vlastně spokojení s tím, jaký život vedete.

 

Býk
Rozdělte se o pohodu, která se vás dnes zmocní, se všemi blízkými. Nedivte se, pokud některý z nich využije vašeho vstřícného rozpoložení a svěří se vám se svými osobními starostmi a problémy. Udělejte si na něj čas, bude to pro něj velká úleva.

 

Blíženci
Pokud máte pocit, že vám vaše starosti přerůstají přes hlavu, zamyslete se dnes nad tím, zda se nechcete angažovat třeba jako dobrovolníci v sociální oblasti. Uvidíte své problémy z jiné perspektivy. Zjistíte, že jiní lidé jsou na tom daleko hůře.

 

Rak
V těchto dnech je pro vás lenost neznámým pojmem. Využijte tohoto skvělého období pro to, abyste podnikli kroky k opravám a vylepšením v domácnosti. Dnes si promyslete, jak do toho zapojit i ostatní členy vaší rodiny. Práce v týmu je totiž nejlepší!


TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Lev
Nechte se dnes hýčkat od své rodiny. Přes týden přece děláte to samé vy pro ně, tak proč by vám to v neděli neměli oplatit? Jen ať vás opečovávají a vy si to užívejte! Máte na to nárok. Pokud něco dáváte, je třeba, abyste to také dostávali nazpět.

 

Panna
Vaše víkendová hloubavost aktivuje vaše sebeuvědomění. Dnes budete na mnoho věcí ve svém životě nahlížet jinou optikou a zatoužíte po změnách. Zdá se vám, že k sobě nejste upřímní a nežijete tak, jak byste si opravdu přáli. To se ale podaří málokomu.

 

Váhy
Chtěli byste dnes vyřešit nějaký dlouhodobější problém. Vyvarujte se přitom rychlých řešení. Přinesou sice brzké ukončení problému, ale zároveň budete muset něco obětovat. Zvažte, zda nebude lepší vydat se pomalejší, ale pro vás výhodnější cestou.

 

Štír
Budete dnes jen velmi těžko odolávat nutkání mluvit s dalším člověkem o tajemství, které vám někdo svěřil. I když mu důvěřujete, vemte v potaz, že jste byli důvěrou obdařeni vy a ne on. Zradit někoho je snadné a můžete tím dost ublížit. To chcete?

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec
Dnes zjistíte, že konverzace s ostatními na vás má pozitivní účinek a spouští takové myšlenkové procesy, na jaké byste o samotě nikdy nepřišli. Navíc dostanete dobrou radu, která vám pomůže zorientovat se v důležité věci. Budete za ni velmi vděční.

 

Kozoroh
Cítíte, že nastává slibné období a budete se snažit jej využít naplno. Proto i v neděli hodláte pracovat, k nelibosti vašich blízkých. Máte teď však našlápnuto k něčemu opravdu velkému a nechcete si tuto šanci nechat ujít. Rodina to nakonec pochopí.

 

Vodnář
V tyto dny rádi a hodně komunikujete. Dělá vám to radost. Méně příjemné jsou vaše projevy pro ostatní zúčastněné. Nepustíte totiž nikoho ke slovu a v podstatě předvádíte monolog. Dnes to někdo nazve slovním průjmem a vy se opravdu hodně urazíte.

 

Ryby
Dnešní den je ideální k tomu, aby se vyčistil vzduch v těch oblastech, kde jste si ještě nedávno počínali jako sloni v porcelánu. Získáte objektivní náhled na to, co jste měli udělat jinak a čím jste se lidí dotkli či jim ublížili. Teď se jim omluvte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře